Haber Detayı
11 Mayıs 2013 - Cumartesi 19:13 Bu haber 1148 kez okundu
 
JANDARMADAN ÖĞRENCİLERE SEMİNER
Gündem Haberi
JANDARMADAN ÖĞRENCİLERE SEMİNER

 

Şehit Hüseyin Aydın Ortaokulu 8. Sınıf öğrencilerine 'KILAVUZUM ÖĞRETMENİM' projesinin  mesleki rehberlik tanıtım günleri çerçevesinde askeri okullar ve özellikle jandarmanın tanıtımı yapıldı.

Seminer 19 Mayıs İlçe Jandarma Komutanı üsteğmen Fatih YÜKSEL tarafından yapıldı. Tanıtımda askerlik mesleğinin önemi  Türk Milleti için ne kadar önemli ve saygın bir meslek olduğu vurgulandı. Askeri liselerin imkanları, giriş şartları ve mezuniyet durumunda çalışma ortamları hakkında bilgilendirme yapıldı. Öğrencilerin seminere ilgileri üst düzeyde olduğu gözlendi.

Seminer hakkında açıklama yapan Şehit Hüseyin Aydın Ortaokulu Müdürü Muhammet ŞAHİN; "KILAVUZUM ÖĞRETMENİM’ projesi çerçevesinde mesleki tanıtımlarımız devam edecektir. Öğrencilerimizi birinci elden bilgilendirme ve SBS sınavı öncesi moral motivasyonlarını en üst seviyeye çıkarmak için her türlü imkanları kullanıyoruz. Bize zaman ayırarak programımıza katılan 19 Mayıs İlçe Jandarma Komutanı üsteğmen Fatih YÜKSEL‘e çok teşekkür ederim." dedi. 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: jandarmadan, öğrencilere, seminer
Yorumlar
Haber Yazılımı