Haber Detayı
06 Aralık 2018 - Perşembe 17:16 Bu haber 1495 kez okundu
 
İSTANBUL DERNEKLERİNDEN ALAÇAMLILAR DERNEĞİNE ZİYARET
Alaçam Dernekleri Federasyonu (ALDEF) ve İstanbul Esenler Alaçamlılar Derneği, 19 Mayıs Alaçamlılar Derneğini ziyaret etti.
Gündem Haberi
İSTANBUL DERNEKLERİNDEN ALAÇAMLILAR DERNEĞİNE ZİYARET

Alaçam Dernekleri Federasyonu (ALDEF) Başkanı Sefer Aksoy ve İstanbul Esenler Alaçamlılar Derneği Başkanı Mustafa Elibol, 19 Mayıs Alaçamlılar Derneğini ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette Dernek Başkanı Abdullah Bülbül ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi.

 

Karşılıklı sohbet içerisinde geçen ziyarette, derneklerimiz örf ve adetlerimiz, birlik ve beraberlik konularında çok önemli bir misyon taşıyor. Sosyal ve kültürel amaçlarla bir araya gelerek ortak hareket etmesi toplumdaki birlik ve beraberlik duygularını güçlendiriyor. Bizlerde bu düşüncelerle derneklerimize elimizden gelen imkanlar dahilinde katkı ve destek sunma çabası içindeyiz. Bundan sonra da desteklerimiz devam edecektir dediler.

 

GAZETEMİZE ZİYARET

İstanbul Esenler Alaçamlılar Derneği Başkanı Mustafa Elibol ve 19 Mayıs Alaçamlılar Derneği Başkanı Abdullah Bülbül ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile beraber gazetemizi ziyaret ettiler.

Ziyarette; “19 Mayıs İlçesinde yazılı basın alanında güzel bir adım atarak, kamuoyunun tarafsız ve ilkeli bir şekilde bilgilendirilmesi için yayın hayatına başlan gazetenizi, sosyal medya ve internet siteniz aracılığı ile takip etmekteyiz. Bölgemizde cereyan eden gelişmeleri objektif ve tarafsız bir şekilde bizlere ulaştıracak bir yazılı basın organının ilçemizde faaliyet göstermesi bizler için gurur kaynağıdır. Sizlere ilçemize kazandırmış olduğunuz bu yenilikten dolayı teşekkür eder, başarılarınızın devamını dileriz” dediler. Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Adil Atıcı, “Bizlere bu yolda göstermiş olduğunuz desteklerden dolayı size teşekkür eder, İstanbul’da bulunan gurbetçi vatandaşlarımıza sizin aracılığınız ile selam ve sevgilerimizi sunarız” dedi.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Emre PİRİNÇÇİ
Etiketler: İSTANBUL, DERNEKLERİNDEN, ALAÇAMLILAR, DERNEĞİNE, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı