Haber Detayı
08 Kasım 2019 - Cuma 16:55 Bu haber 1644 kez okundu
 
İMAM HATİP LİSESİ KONFERANS SALONU AÇILDI
19 Mayıs Hamidiye Anadolu İmam Hatip Lisesi Şehit Eren Bülbül Konferans Salonu açıldı.
Gündem Haberi
İMAM HATİP LİSESİ KONFERANS SALONU AÇILDI

160 kişilik konferans salonunun açılışına  19 Mayıs İlçe Kaymakamı Yavuz Güner, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Mahmut  İşbilir,  19 Mayıs İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Demirkol, 19 Mayıs  Milli Eğitm Şube Müdürleri,  okul müdürleri , veliler ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleşti.

Açılışı gerçekleşen konferans salonunda ilk program ise Hz. Muhammet (S.A.V.) Efendimizin doğumu münasebetiyle düzenlenen Mevlid-i Nebi programı oldu.

Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan programda şiirlerin okunması konuşmaların yapılması ve çeşitli tiyatroların gösterimiyle sona erdi.

Eğitime Olan Desteğimiz Her zaman Devam Edecektir.

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu,” Öncelikle bu akşam idrak edecek olduğumuz Mevlid kandilinizi en içten dileklerimle kutlar, ülkemize ve tüm insanlık alemine sağlık ve esenlik getirmesini dilerim. Şehit Eren Bülbül konferans salonumuzun açılışını gerçekleştirdik. Hayırlı olsun. Bizler imkanlarımız dahilinde eğitim için elimizden geleni yapıyoruz. Eğitime yapılan yatırım geleceğimize yapılan yatırımdır. Eğitime olan desteklerimiz maddi manevi her zaman devam edecektir” dedi.

Belediye Başkanı Osman Topaloğlu'na Teşekkür.

Açılış konuşmasında maddi ve manevi desteğinden dolayı Belediye Başkanı Osman Topaloğlu’na teşekkür eden ve plaket taktim eden okul müdürü Murat Karaca;" Kıymetli belediye başkanımıza konferans salonu için ilk gittiğimizde maddi manevi her türlü desteğim sizinle, siz başlayın demesi bize büyük enerji vermiştir. Konferans salonumuzun hazırlanmasında maddi ve manevi her türlü desteği veren kıymetli belediye başkanımıza sizlerin huzurunda tekrar teşekkür ediyorum ” dedi.

Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan program şiirlerin okunması konuşmaların yapılması ve çeşitli tiyatroların gösterimiyle sona erdi.

Beyzagü GÖREN

 

 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: İMAM, HATİP, LİSESİ, KONFERANS, SALONU, AÇILDI,
Yorumlar
Diğer Haberler
Haber Yazılımı