Haber Detayı
29 Nisan 2013 - Pazartesi 19:13 Bu haber 1264 kez okundu
 
İLÇELERDEN TALEPLER ALDIK
Gündem Haberi
İLÇELERDEN TALEPLER ALDIK

 

19 Mayıs Halk Eğitim Merkezi bünyesinde bulunan bölgenin tek cam işleme kursuna ilçelerden talepler var.

 Samsun il Turizm Müdürlüğü tarafından organize edilen turizm etkinlikleri sona erdi. 17 ilçenin katıldığı ilçeleri tanıyalım programı çerçevesinde ilçelerin açmış olduğu standlar vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü.

Standa 19 Mayıs ilçesinin tarihi, turistlik güzelliklerinin yanı sıra ilçe Halk Eğitimi Merkez Müdürlüğünün cam işleme sanatı ön plana çıktı. Sergiyi gezen yerli ve yabancı misafirler çeşitli işlenmiş cam ürünlerini ve ilçenin doğal güzelliklerini hayranlıkla incelediler.

19 MAYIS İLÇESİ KARADENİZİN PARLAYAN YILDIZI

19 Mayıs ilçe Halk Eğitimi Merkez Müdürü Hasan Yiğit, "19 Mayıs ilçesinin tanıtım standında amacımıza büyük ölçüde ulaştık. Nebiyan dağının 4 mevsim görüntülerini şehir ve sahillerimizin kuş cennetinin güzelliklerini sergiyi gezenler çok beğendi. Müdürlüğümüzce yürütülen ve bölgenin ilk ve tek çalışması olan cam işleme ürünleri hayranlıkla incelendi. Birçok ilçe bu faaliyeti ilçelerinde de uygulamak, için çalışma başlattı. 19 Mayıs Karadenizin parlayan yıldızı. İlçemiz turizm potansiyeli ile her şeye layık bir ilçe. Bunun için çaba gösteriyoruz. Kaymakamımız, Belediye Başkanımız diğer birim amirlerimiz etkili projeleri ile inşallah 19 Mayıs ilçesi vazgeçilmez bir turizm merkezi olacak" dedi. 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: ilçelerden, talepler, aldik
Yorumlar
Haber Yazılımı