Haber Detayı
19 Nisan 2013 - Cuma 19:13 Bu haber 3735 kez okundu
 
İLÇE ŞAMPİYONLUĞUNU ELDE ETTİ
Spor Haberi
İLÇE ŞAMPİYONLUĞUNU ELDE ETTİ

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama şenlikleri çerçevesinde gerçekleştirilen kros yarışmasında Kuşkayası Ortaokulu 6/A sınıfı öğrencilerinden Hilal AKYASAN ilçe şampiyonu oldu.

Kros yarışması kapsamında ilçe genelinde her okuldan turnuvaya katılan öğrenciler Nafiz Kurt Spor Tesislerinde 15 Nisan Pazartesi günü gelerek müsabakaya katıldılar. Yapılan800 metreküçük kızlar kros müsabakasında Kuşkayası Ortaokulu 6. sınıf öğrencilerinden Hilal AKYASAN rakiplerini geçerek ilçe şampiyonluğunu elde etti. Beden Eğitimi öğretmeni Serap BASUT KÜTÜKÇÜ,” Öğrencisinin kros dalında oldukça yetenekli olduğunu ve çok çalışarak bu başarıyı hakkıyla elde ettiğini belirterek bu başarısından dolayı öğrencisini tebrik etti.

Kuşkayası İlk ve Ortaokulu müdürü Ahmet YILMAZ, okulunda kros egzersizlerinin yapıldığını ve çalışmaların ciddiyetle devam ettirildiğini belirtti. Ayrıca Beden Eğitimi öğretmeni Serap BASUT KÜTÜKÇÜ ve müsabakalara katılan öğrencilerini yarışmalarda gösterdikleri başarılardan dolayı tebrik etti.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: ilçe, şampiyonluğunu, elde, etti
Yorumlar
Haber Yazılımı