Haber Detayı
09 Şubat 2017 - Perşembe 10:14 Bu haber 1701 kez okundu
 
İLÇE MÜFTÜLÜĞÜNDEN İSTİŞARE TOPLANTISI
19 Mayıs İlçe Müftülüğü tarafından 2017 yılı içerisinde gerçekleştirilmek üzere “Bölge İstişare Toplantıları” planlandı.
Gündem Haberi
İLÇE MÜFTÜLÜĞÜNDEN İSTİŞARE TOPLANTISI

Bu plan çerçevesinde ilk toplantı Kuşkayası Mahallesinde icra edildi. Toplantıya Kösedik Mahallesi, Cerekli Mahallesi, Fındıklı Mahallesi Camii İmam-Hatipleri de iştirak etti. Yatsı namazının Kuşkayası Camiinde kılınmasından sonra camide İlçe Müftüsü ve İlçe Vaizi tarafından kısa dini sohbet yapıldı.

Daha sonra Kuşkayası muhtarı Ahmet Akgül’ünde katılımıyla bölge mahallelerin en yaşlısı olan ve hasta durumda bulunan 95 yaşındaki Mahmut Özgel evinde ziyaret edildi. Mahmut amca ile samimi bir ortamda sohbet yapıldı, geçmiş hatıralarını ve muhtarlık yaptığı yılları anlattı. Mahmut amca ve kendisine bakan oğlu İlçe Müftülüğü ekibinin ziyaretinden çok memnun kaldıklarını belirttiler. Ziyaret sonrası adanmış din gönüllüsü meslektaşlarımızla Kuşkayası Camii İmam-Hatibi Cemal Aydın’ın evinde istişare toplantısı yapıldı ve görevlilerimizin bölgelerindeki sorunları ve temennileri dinlendi.

İlçe Müftülüğü yaptığı açıklamada; “Toplantı boyunca bizlere eşlik eden Kuşkayası Mahallesi Muhtarımıza, Kuşkayası Camii İmam-Hatibimize ve toplantıya iştirak eden diğer görevlilerimize teşekkür ederiz” dedi.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editör
Etiketler: İLÇE, MÜFTÜLÜĞÜNDEN, İSTİŞARE, TOPLANTISI,
Yorumlar
Haber Yazılımı