Haber Detayı
15 Şubat 2018 - Perşembe 20:29 Bu haber 3637 kez okundu
 
İLÇE EMNİYETİNDEN “HUZUR” OPERASYONU
19 Mayıs ilçemizde huzuru ve düzeni sağlamak ve suçu önlemek amacıyla Yörükler yolu üzeri Yeni Mahalle mevkiinde İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün belirlediği noktada asayiş uygulaması yapıldı.
Asayiş Haberi
İLÇE EMNİYETİNDEN “HUZUR” OPERASYONU

AMAÇ HALKIMIZIN HUZUR ve GÜVENİ

İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Akdoğan, yapılan denetimlerin halkın huzur ve güveni amacını taşıdığını belirterek, ‘İlçe halkımızın huzurlu bir şekilde yaşamalarını sağlamak, bu huzur ve güven ortamını bozmak isteyebilecek kötü amaçlı kimselere fırsat vermemek amacıyla tüm ekiplerimizle birlikte bir çalışma yaptık. Ekiplerimizden bazıları ilçe merkezinde bulunan işyerlerini denetlerken diğer ekiplerimizde, internet kafelerde, ve kafelerde denetimlerini sürdürdü. Denetimlerde bir çok vatandaşımızın GBT sorgulaması yapılırken 50 den fazla işyerinde denetim yapıldı. Kentimizin huzuru ve insanlarımızın güvenliği için denetimlerimiz belli periyotlarda devam edecek’ şeklinde açıklama yaptı.

Yapılan asayiş uygulaması kapsamında, 500 civarında kişi sorgulandı. Kontroller sırasında denetime uymayan kişilere cezai işlem uygulandı.

EMİN KADİR BARIŞ

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editör
Etiketler: İLÇE, EMNİYETİNDEN, “HUZUR”, OPERASYONU,
Yorumlar
Haber Yazılımı