Haber Detayı
30 Mayıs 2013 - Perşembe 19:13 Bu haber 1243 kez okundu
 
İHTİYAÇ SAHİBİ 2 VATANDAŞ EVLERİNE KAVUŞTU
Gündem Haberi
İHTİYAÇ SAHİBİ 2 VATANDAŞ EVLERİNE KAVUŞTU

 

19 Mayıs  Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından ihtiyaç sahibi 2 aileye yaptırılan ev teslim edildi.

19 Mayıs Kaymakamı Kadir Ekinci, “Bugüne kadar ihtiyaç sahibi vatandaşları bizzat tesbit ediyoruz. En büyük hizmetin bir insanın başını sokabileceği bir ev sağlamak olduğuna inanıyorum. Evlerimiz vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Kaymakam Kadir Ekinci, “Devlet olarak her zaman halkımızın yanındayız. Halkımızın yaşam kalitesini arttırmak, huzur ve güvenini sağlamak amacıyla yürütülen projeler ve hizmetlerin; etkin, verimli, kaliteli ve ekonomik bir şekilde vatandaşın hizmetine sunmak en öncelikli hedefimizdir. İnsanlarımızın mutlu günlerinde mutluluklarını paylaşıyor, acı günlerinde de yanlarında olarak, üzüntülerinin hafiflemesine yardımcı olmaya çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

Esentepe köyü Muhtarı Vahit Mangır 19 Mayıs  Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile beraber köyümüzde bir vatandaşa  ev kazandırmanın mutluluğu içinde olduklarını söyledi.

Beylik köyünden Yusuf Öztürk kendilerine ev konusunda yardımcı olan 19 Mayıs  Kaymakamı Kadir Ekinci ve Sosyal  Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı mütevelli heyetine teşekkür etti. 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: ihtiyaç, sahibi, 2, vatandaş, evlerine, kavuştu
Yorumlar
Haber Yazılımı