Haber Detayı
17 Mart 2020 - Salı 12:38 Bu haber 739 kez okundu
 
İDLİB’E YARDIM
19 Mayıs İlçe Müftülüğü tarafından ilçe de toplanan gıda ve temizlik malzemeleri Suriye'nin İdlib kentindeki ihtiyaç sahiplerine gönderilmek üzere yola çıktı.
Gündem Haberi
İDLİB’E YARDIM

Diyanet İşleri Başkanlığı Türkiye Diyanet Vakfı’nın ortaklaşa düzenlediği "Yolun İyilik Olsun, Yardımların İdlib'de Buluşsun" kampanyası kapsamında 19 Mayıs İlçe Müftülüğümüz tarafından organize edilen ve halkımızın yüksek teveccühüyle toplanan gıda ve temizlik malzemeleri İdlib’de ki ihtiyaç sahibi kardeşlerimize ulaştırılmak üzere yola çıktı.

19 Mayıs İlçe Müftü Vekili Abdullah Kumaş, yardım kampanyasına katılan herkese teşekkür etti.

Kumaş, “Samsun Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Samsun Şubesi öncülüğünde toplanan İdlib’de ki kardeşlerimiz için başlatmış olduğu yardım kampanyası kapsamında halkımızın göstermiş olduğu teveccühe teşekkür ediyoruz. Emanetlerinizi kardeşlerimize ulaştırmak üzere tıra yükledik yola çıkardık. Rabbim ebeden razı olsun. İnşallah bu yardımlar gidecek, o gariplerin bir derdine derman olacak. Onlar da bize dua edecekler. Şüphesiz biz inanan insanlarız. Bu dualar anında Rabbimize ulaşacak. İnşallah bu, dünyanın da huzuruna vesile olacaktır” dedi.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Berati ESMER
Etiketler: İDLİB’E, YARDIM,
Yorumlar
Haber Yazılımı