Haber Detayı
18 Ocak 2019 - Cuma 12:14 Bu haber 3752 kez okundu
 
HEPİNİZİN KARNESİ ÇOK GÜZEL
19 Mayıs İlçesi Yörükler İlk/Ortaokulunda yarı yıl karne töreni düzenlendi.
Eğitim Haberi
HEPİNİZİN KARNESİ ÇOK GÜZEL

Karne törenine 19 Mayıs Kaymakamı Yavuz Güner, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, İlçe Jandarma Komutan Vekili Jandarma Kd. Bçvş. Gürdal Dönmez, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Demirkol, 19 Mayıs İlçe Müftüsü Emin Patan, 19 Mayıs Tapu Müdürü İhsan Sandıkçı, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü İsmail Öztürk, 19 Mayıs Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Serkan Eroğlu ile daire amirleri katıldı.

KAYMAKAM GÜNER  “DİNLENİN HOŞVA VAKİT GEÇİRİN”

19 Mayıs Kaymakamı Yavuz Güner, “Bugün çocuklarımız heyecanlı velilerimiz çocuklarımızdan daha heyecanlı olarak görüyorum. Bu karne aslında çocukların karnesi değil anne babanın karnesidir. Dinlenin ailenizle hoşça bir vakit geçirin, ailenize bizden selam iletin” şeklinde konuştu.

DAHA HOŞGÖRÜLÜ DAHA DUYARLI YAKLAŞIN

19 Mayıs İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Demirkol, öğrenci velilerine seslenerek “Çocukların elde ettikleri başarının yanı sıra kırık karne notlarına daha hoşgörülü duyarlı yaklaşmaya çağırdı.”

İlçe protokolü okulda dereceye giren taktir ve teşekkür kazanan öğrencilere belgelerini verdiler. Ayrıca ilçede 4 bin öğrencinin yarı yıl tatiline girdiği belirtildi.

HARUN YAZICI

 

 

 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editör
Etiketler: HEPİNİZİN, KARNESİ, ÇOK, GÜZEL,
Yorumlar
Haber Yazılımı