Haber Detayı
30 Mart 2013 - Cumartesi 19:13 Bu haber 4526 kez okundu
 
HEMŞİRELER DERNEĞİ TOPALOĞLUNU ZİYARET ETTİ
Yaşam Haberi
HEMŞİRELER DERNEĞİ TOPALOĞLUNU ZİYARET ETTİ

Türk Hemşireler Derneği Samsun Şubesinden Başkan Topaloğlu’na Ziyaret.

Türk Hemşireler Derneği Samsun Şube Başkanı Rahşan Yılmaz, Türk Hemşireler Derneği Samsun Saymanı, Kader Aşçı, Türk Hemşireler Derneği Samsun Sekreteri Arzu Saka Durmuş 19 Mayıs belediye Başkanı Osman Topaloğlu’nu makamında ziyaret etti.

Türk Hemşireler Derneği Samsun Şube Başkanı Rahşan Yılmaz “Samsun şubemizin yeni ekibi olarak amacımız sizlerin de katkısıyla hemşirelik mesleğini geliştirmek ve hak ettiği seviyeye ulaştırmaktır. Derneğimiz olarak bir dizi ziyaretlerde bulunarak, sorunlarımızı dile getirmek istedik. Hemşireler, var güçleriyle çalışıyor. Hemşirelik, herkesin düşündüğü gibi ya da herkesin yapabileceği bir meslek değildir diyen Yılmaz” Hemşireler derneğini bir sağlık odası haline getirmek için 3 yıllık süre zarfında yönetimimdeki arkadaşlarımızla çalışmalarımıza hız verdik “dedi. Samsun'da 468 üyeye sahip olduklarını ifade eden Dernek Başkanı Yılmaz, 3 bin hemşirenin görev yaptığı kentte bu sayıyı artırmak için çaba gösterdiklerini belirtti.

19 Mayıs belediye başkanı Osman Topaloğlu” Sağlık alanında eskiye nazaran bu gün çok büyük gelişmeler olmaktadır. Samsun ciddi olarak bir sağlık kenti olma hedefi olan ve bu hedefi yakalayan bir kent olmuştur. Bu nedenle burada görev yapan hemşirelerimize de çok önemli görevler düşüyor. Sizler meslektaşlarınızın eksikliklerini tamamlamak, her anlamda onları desteklemek ve geliştirmek adına önemli bir görevi yerine getiriyorsunuz. Hemşirelik zor bir meslek olduğu kadar onur verici bir meslektir. Gece gündüz demeden özveri ile çalışmalarınıza devam etmektesiniz. Çalışmalarınızda başarılar diler, ziyaretiniz için ayrıca teşekkür ederim dedi.” 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: hemşireler, derneği, topaloğlunu, ziyaret, etti
Yorumlar
Haber Yazılımı