Haber Detayı
12 Ağustos 2019 - Pazartesi 17:48 Bu haber 2114 kez okundu
 
GÜÇLÜ BİR TÜRKİYEMİZ VAR
AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan 19 Mayıs İlçesinde partililerle bayramlaştı.
Gündem Haberi
GÜÇLÜ BİR TÜRKİYEMİZ VAR

Karaslan’ı İlçe teşkilatı önünde 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, AK Parti İlçe Başkanı Fatih Seven ve partililer karşıladı.

 Partililerle tek tek bayramlaşan AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, “Biz AK Parti'nin mensupları olarak dimdik ayakta durarak güçlü bir Türkiye inşa etmeye söz verdik. Bunun için çok çok çalışmalıyız. Güçlü bir liderimiz Cumhurbaşkanımız Mazlumun yanında olan Recep Tayyip Erdoğan var. Tarih boyunca bizim milletimiz etrafına adalet dağıtan bir millet olmuştur. Anadolu topraklarını çok gören Haçlı Avrupa zihniyeti Çanakkale’de, kurtuluş savaşında, 15 Temmuzda saldırdı. Elhamdülillah bizim iman dolu göğsümüz olduğunu unuttular” şeklinde konuştu.  Bayramlaşma programına 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Ak Parti 19 Mayıs İlçe Başkanı Fatih Seven Samsun büyükşehir belediye meclis üyesi mimar İbrahim Türkoğlu ile parti teşkilatı katıldı.

 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Beyzagül GÖREN
Etiketler: GÜÇLÜ, BİR, TÜRKİYEMİZ, VAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı