Haber Detayı
13 Ocak 2021 - Çarşamba 13:25 Bu haber 788 kez okundu
 
Gönüllük Kulübü Çevre Timinden Çevre Farkındalığı
19 Mayıs Gençlik Merkezi İlçe Müdürü Selahattin İmamoğlu, Gönüllük Kulübü Çevre Timi gönüllü gençleri ile birlikte Şehit Savcı Murat Uzun Parkında çevre temizliği yaptı.
Gündem Haberi
Gönüllük Kulübü Çevre Timinden Çevre Farkındalığı

Daha temiz bir çevre için bizde varız diyerek yola çıkan, doğadaki kirlilik sorununa çözüm üretmek, bireylere örnek olmak, toplumsal duyarlılık oluşturmak, doğaya ve çevreye katkı sağlamak isteyen Gençlik Merkezin gönüllü gençleri Şehit Savcı Murat Uzun Parkında çevre temizliği yaptılar.

 

19 Mayıs Gençlik Merkezi İlçe Müdürlüğüne bağlı Gönüllük Kulübü Çevre Timine üye olan gençlerin yer aldığı çevre farkındalığında gençler yaşadıkları bölgelerde çevre temizliği yaptılar. Örnek çalışma olarak Şehit Murat Uzun Parkına giden gönüllü gençler burada ellerine aldıkları çöp torbalarına etrafa atılmış çöpleri topladılar.

 

19 Mayıs Gençlik Merkezi Müdürü Selahattin İmamoğlu gazetemize yapmış olduğu açıklamasında; “Çevre bilincine dikkat çekmek istedik. Bundan sonrada çeşitli zaman aralıklarında bu tür çalışmalar yapacağız” şeklinde konuştu.

HABER MERKEZİ

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editör
Etiketler: Gönüllük, Kulübü, Çevre, Timinden, Çevre, Farkındalığı,
Yorumlar
Haber Yazılımı