Haber Detayı
18 Ekim 2018 - Perşembe 17:08 Bu haber 3618 kez okundu
 
Gönül Belediyeciliğinin Sınırı Yok
19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu esnaf ziyaretlerine devam ediyor.
Gündem Haberi
Gönül Belediyeciliğinin Sınırı Yok

Esnaf ve vatandaşlarla sık sık bir araya gelen, Başkan Topaloğlu, işyerlerini ziyaret ederek, esnafa hayırlı işler diledi. Hem vatandaşla hem de esnafla sohbet edip, talepleri dinledi.

 

Her fırsatta esnaf ve halk ile bir araya gelip muhabbet etmeye devam edeceklerini belirten Başkan Topaloğlu, talepler ve öneriler doğrultusunda ne yapılması gerekiyorsa birlikte çözüm ürettiklerini, esnaf ve halkın her daim yanında olduğunu ve 19 Mayıs İlçesinin gelişmesinde esnafın çok önemli bir rol oynadığını belirtti.

Yaklaşık 10 yıldır belediyede her günün halk günü olduğunu belirten, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu; ‘’ Biz halkımızla bir ve beraber olmayı önemseyen bir anlayışla çalışıyoruz. Yaklaşık 10 yıldır kapısı kapanmayan bir makam odası var ve bununla yetinmiyor, bizler her fırsatta vatandaşımızın ayağına gidiyoruz. Bu sadece hizmet anlamında değil. Düğünde, cenazede, mevlitte, bazen de hasta yatağında, yani iyi günde kötü günde hemşerilerimizin yanındayız. Hizmet belediyeciliği bir yere kadar ama gönül belediyeciliğin sınırı yok.’’ dedi.

 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Berati ESMER
Etiketler: Gönül, Belediyeciliğinin, Sınırı, Yok,
Yorumlar
Haber Yazılımı