Haber Detayı
11 Ocak 2019 - Cuma 13:23 Bu haber 4066 kez okundu
 
GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ YAPACAĞIZ
AK Parti 19 Mayıs Belediye Başkanı A. Adayı Şaban Şenocak, “Hizmet belediyeciliğinin yanı sıra gönül belediyeciliği yapacaklarını” söyledi.
Siyaset Haberi
GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ YAPACAĞIZ

“AYNI SIRALARI 7 YIL PAYLAŞTIK”

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç,  AK Parti 19 Mayıs Belediye Başkanı A. Adayı Şaban Şenocak, Bafra İmam Hatip Lisesi’nde 7 yıl aynı sıraları paylaşan şu anda Bafra Belediye Başkanı olan Hamit Kılıç ile bir araya geldi.

Vatandaşın huzur ve refahı arzu ettiği hizmetleri bulması için projelerimiz hazırdır şeklinde konuşan AK Parti 19 Mayıs Belediye Başkanı A. Adayı Şaban Şenocak; “19 Mayıs İlçemizi şaha kaldıracak projelerimizi mimar ve mühendis arkadaşlarla hazırladık. İnşallah adaylığımız açıklandığında kamuoyu ile projeleri paylaşacağız” dedi.

Hizmet belediyeciliğinin yanı sıra gönül belediyeciliği de yapacaklarını aktaran Şenocak; “İnşallah Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, bu görevi bize verdiğinde adaylığımız açıklandığından ilk günden itibaren çalışmalara hız vereceğiz,  arkadaşlarımızı ziyaret edip istişarede bulunarak,  gönül belediyeciliğini 19 Mayıs’ta gerçekleştireceğiz” ifadelerini kullandı.

HARUN YAZICI

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editör
Etiketler: GÖNÜL, BELEDİYECİLİĞİ, YAPACAĞIZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı