Haber Detayı
12 Ağustos 2019 - Pazartesi 17:29 Bu haber 2035 kez okundu
 
Göksel Başar'ın Kurban Bayramı Kutlaması
Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Başar Kurban Bayramı münasebeti ile kutlama mesajı yayınladı.
Gündem Haberi
Göksel Başar'ın Kurban Bayramı Kutlaması

Başkan Başar Mesajında; “Bayramlar, İnsanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının pekiştiği, dostluk ve kardeşlik ile hoşgörünün ortaya çıktığı en özel günlerdir. Birlik beraberlik ve sosyal yardımlaşma duygularının yoğun olarak yaşandığı Kurban Bayramı'nın ilçemize, memleketimize ve tüm İslam alemine sağlık, barış ve huzur dolu günler getirmesini temenni ederim.

Bu vesile ile üyelerimizin, hemşerilerimizin ve tüm İslam aleminin mübarek Kurban Bayramını kutlar, saygı ve sevgilerimi sunarım” dedi.

 

Başkan Göksel Başar Kurban Bayramı kutlama etkinliği ile ilgili ‘Bayramlaşma Programı tüm Kurumlarımızla birlikte tek çatı altında yapılacak olup, Bayramlaşma Programımız 12.08.2019 Pazartesi (Bayramın ikinci günü) 10:00 -12.00 saatleri arasında (Kahvaltılı) Ali Kale Turistik Tesislerinde Protokol, Üyelerimiz ve kıymetli Hemşerilerimizin katılımları ile gerçekleştirilecektir. Programa tüm halkımız davetlidir’ dedi.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Beyzagül GÖREN
Etiketler: Göksel, Başar'ın, Kurban, Bayramı, Kutlaması,
Yorumlar
Haber Yazılımı