Dağ Başında Bir Müze: 1100 Rakımda Geçmişe Yolculuk
Dağ Başında Bir Müze: 1100 Rakımda Geçmişe Yolculuk
Haber Detayı
29 Eylül 2018 - Cumartesi 13:46 Bu haber 23175 kez okundu
 
FUARDA BAFRA STANDINA İLGİ BÜYÜK
Bu yıl dördüncüsü düzenlenen ve her gecen yıl artan bir ilgi ile karşılaşan TÜYAP Samsun 4. Tarım Hayvancılık Teknolojileri Fuarı’nın açılış gününde Bafra Belediyesi standı protokol üyelerini ağırladı.
Ekonomi Haberi
FUARDA BAFRA STANDINA İLGİ BÜYÜK

İlçede yetişen ürünleri ve yine ilçeye özgü lezzetlerin tanıtılıp ikram edildiği standa Samsun Valisi Osman Kaymak, Ak Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, İlçe Kaymakamları, İlçe Belediye Başkanları ziyaret etti.

 

Ziyarette Bafra pirincinden yapılmış pilav, Keşkek, Nokul, lokum ziyaretçilere ikram edildi.

 

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, günün anısına Samsun Valisi Osman Kaymak ve Ak Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş’a ilçeyi sembolize eden plaket takdim etti.

 

TÜYAP Samsun 4. Tarım Hayvancılık Teknolojileri Fuar’ında Bafra Belediyesi tarafından açılan standa, İlçe de yetişen meyve ve sebzelerin tanıtımı yapılıyor.

 

BAFRA GİAD İLGİ ÇEKTİ

Fuarda Bafra Genç İş Adamlarının sergilediği ürünler de dikkat çekti. Bafra Giad ilçe Başkanı Alper Güngör, “Samsun 4. Tarım fuarı fuarında Bafra Belediyesi bünyesinde, ilçe Tarım Müdürlüğü, Ziraat Odası ve biz  Baframızı temsilen yaptığımız projelerle stand açmış bulunmaktayız. Siz değerli vatandaşlarımızı standımıza bekliyor bizi yalnız bırakmıyacağınıza inanıyorum” dedi.

 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Berati ESMER
Etiketler: FUARDA, BAFRA, STANDINA, İLGİ, BÜYÜK,
Yorumlar
Haber Yazılımı