Haber Detayı
04 Nisan 2013 - Perşembe 19:13 Bu haber 2049 kez okundu
 
ESNAF ALINTERİ DÖKEREK PARASINI KAZANIYOR
Gündem Haberi
ESNAF ALINTERİ DÖKEREK PARASINI KAZANIYOR

 

19 Mayıs S.S Ballıca Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi toplantısı yapıldı.

Toplantıda bir konuşma yapan Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlik Başkanı Metin Genççakır, "Esnaflarımızın sıkıntılarını ve sorunlarını yakından bilen biriyim. Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif  başkanlarımızla sürekli görüşmekteyiz. Esnaflarımız adına gelen sıkıntı ve sorunların sürekli takipçisi olarak çözüm noktasında kendilerine sürekli yardımcı oluyoruz. Çünkü bizler sizin için varız” dedi.

Esnaf alın teri, el emeği, göz nuru dökerek belirli ekonomik noktaya geldiklerini  belirten S.S Ballıca Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif  Başkanı Mahmut Çakmak, "Esnaflarımız ve  Sanatkarlarımız ekonominin birleştirici betonu olup, toplumumuzun orta direği ve toplumun sosyal yaşantısındaki sigortasıdır. Onun için toplumlarda orta direk güçlü kılınmazsa, toplumda sosyal yapının iyi olmasından ve barıştan söz edilemez” dedi.

“ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ”

Çakmak, Esnaflarımıza yardımcı olabilmek için gereken tüm çabayı sarf  ediyoruz, her türlü yardım ve desteği vermek için gayret gösteriyoruz. Bizlere yardımcı olan ve destek veren herkese huzurunuzda teşekkür ediyorum. Ayrıca genel kurulumuza katılımlarından dolayı tüm konuklarımıza da teşekkürlerimi bildiriyorum" dedi.

Genel kurul toplantısına Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlik Başkanı Metin Genççakır, S.S Ballıca Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif  Başkanı Mahmut Çakmak,Şöforler Odası Başkanı İlfet Gören, Esnaf Odası Başkanı Cevdet Usta ve üyeler katıldı.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: esnaf, alinteri, dökerek, parasini, kazaniyor
Yorumlar
Haber Yazılımı