Haber Detayı
15 Ekim 2019 - Salı 15:43 Bu haber 5334 kez okundu
 
ESEN GÜLERYÜZ VEDA ETTİ
19 Mayıs İlçesinde uzun yılar Tapu Kadastro birim amiri olarak görev yapan ve görevinde terfi eden tayini Samsun Kadastro Bölge Müdürlüğüne Kontrol Mühendisi olan Esen Güleryüz’e 19 Mayıs Kadastro birimi ve 19 Mayıs ilçe Tapu Müdürlüğünce veda yemeği düzenlendi.
Gündem Haberi
ESEN GÜLERYÜZ VEDA ETTİ

Lezzet Durağında düzenlenen ve mesai arkadaşları tarafından organize edilen veda yemeğine 19 Mayıs Kaymakamı Yavuz Güner, Samsun Kadastro Müdürü Çetin Çakmak, 19 Mayıs Tapu Müdürü İhsan Sandıkçı, daire amirlerinin yanı sıra çok sayıda seveni katılırken, programda zaman zaman duygulu anlar yaşandı.

 

Düzenlenen veda yemeğinde konuşan Esen Güleryüz; “Öncelikle bu özel günümde beni yalnız bırakmayan siz değerli mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Uzun yıllar görev yaptığım 19 Mayıs İlçesinde mesai arkadaşlarım ile birlikte her zaman bir ekip ruhu ile çalışmaya gayret gösterdiğime inanıyorum. Yasalar çerçevesinde vatandaşlara eşit davranarak görevimizi ifa etmeye çalıştım.

Dairemize kendi annemiz babamız geldiğinde nasıl davranılmasını bekliyorsak vatandaşlarımıza da hep o şekilde davranmaya gayret ettik. Bundan sonra da tüm arkadaşlarımın aynı heyecanla vatandaşlarımıza hizmet vereceğinden asla şüphem yoktur. Tekrar katılımlarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

Esen Güleryüz’e 19 Mayıs İlçe Kaymakamı Yavuz Güner ve Samsun Tapu Kadastro Müdürü Çetin Çakmak tarafından plaket verilirken, mesai arkadaşları tarafından da çeşitli hediyeler takdim edildi.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: ESEN, GÜLERYÜZ, VEDA, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı