Haber Detayı
09 Mart 2019 - Cumartesi 18:34 Bu haber 996 kez okundu
 
ERHAN USTA SEÇİM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR
Samsun Milletvekili ve Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
Siyaset Haberi
ERHAN USTA SEÇİM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Usta, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü sebebiyle Çiftlik Caddesi ve Fatih Sultan Mehmet Caddesi'nde kadın hemşehrilerine karanfil dağıttı.

Bugünün önemine değinen Usta, " 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla toplumumuzun mimarları olan kadınlarımıza karanfil dağıttık. Bir toplumun gelişmesi, değişmesi ve aile yapısı tamamen kadına bağlıdır. Ne yaparsak yapalım asla onların hakkını ödeyemeyiz. Bütün kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun."dedi.

Bizim Arkamızda Milletten Başka Kimse Yok!

Kadınlar günü programından hemen sonra İlkadım Seçim Koordinasyon Merkezi(SKM) açılışına geçen Usta, büyük bir coşku ve kalabalıkla Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışını gerçekleştirdi.

SKM açılışında konuşan Usta, "Bizim arkamızda kimse yok. Bir sermaye kesimi, cemaat, cemiyet hiç kimse yok. Biz arkamıza milleti aldık. Bizim hareketimiz artık gönüllüler hareketine dönüştü. Bu şekilde yolumuzda ilerliyoruz. Biz seçim kazanmak için çıktık. Birilerinin oyunu bölmek, birilerine avantaj birilerine dezavantaj sağlamak için çıkmadık. Zaten bunu da herkes görmektedir. İster sosyal medya anketlerinde, ister saha çalışmalarından elde edilen anketlerde. Seçimi kazanacağımızdan korkanların ortaya attığı fitnelere inanmayın. Bugün burayı dolduran gönlü büyük hemşehrilerim, hepinize çok teşekkür ediyorum. Birlikte başaracağız." dedi.

 

 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Emre PİRİNÇÇİ
Etiketler: ERHAN, USTA, SEÇİM, ÇALIŞMALARINA, DEVAM, EDİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı