Haber Detayı
12 Nisan 2013 - Cuma 19:13 Bu haber 5454 kez okundu
 
EMNİYET TEŞKİLATI YEMEKTE BİR ARAYA GELDİ
Asayiş Haberi
EMNİYET TEŞKİLATI YEMEKTE BİR ARAYA GELDİ

 

Türk Polis Teşkilatının 168. Kuruluş Yıl Dönümü kutlamaları, Polis Memurlarına ve ailelerine Koç Restaurant’ta verilen yemek programı ile son buldu.

Gecede Konuşan İlçe Emniyet Müdürü Dr. Şener Özdemir, “Polis Teşkilatımızın 168. Kuruluş Yıl Dönümü sebebiyle düzenlediğimiz yemeğe hep birlik olmanın mutluluğunu yaşamaktayım. Bu yıl Kuruluşumuzun 168. Yılını dolu dolu yaşadık. Kutlamalar çerçevesinde son olarak personelimize yemekli programla bir ayara gelmek istedik. İnşallah daha çok nice haftalar ve bayramlar geçirmeniz dileğiyle” dedi.

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, "Emniyet Teşkilatımız, her kademesinde görev yapan personeli ile ilçemizin huzur ve güvenliğini sağlamak için, büyük bir azimle kendisinden beklenen hizmetin en iyisini verebilme gayretindedir. Türk Polisi, kendisine inanan, güvenen ve destek veren halkının polisidir. Özellikle ülkemizde asayişi temin eden Türk Polis Teşkilatı ortaya koyduğu azim ve özveri takdire şayandır. Milletimizin huzur ve güvenliği için gece gündüz demeden fedakârca çalışan emniyet teşkilatını tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

19 Mayıs ilçe Emniyet Müdürü Dr. Şener Özdemir ve eşi 19 Mayıs Polis Meslek Yüksek Okulunda özel kalem amiri olan Elif Özdemir’in oğulları Tarık Şahin Özdemir için doğum günü pastasını birlikte kestiler. 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: emniyet, teşkilati, yemekte, bir, araya, geldi
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
EMNİYET TEŞKİLATI YEMEKTE BİR ARAYA GELDİ
EMNİYET TEŞKİLATI YEMEKTE BİR ARAYA GELDİ
EMNİYET TEŞKİLATI YEMEKTE BİR ARAYA GELDİ
Yorumlar
Haber Yazılımı