Haber Detayı
20 Aralık 2018 - Perşembe 11:17 Bu haber 4618 kez okundu
 
DUYGULANDIRAN VEDA
Nufüs Müdürü uzun yıllar birlikte çalıştığı memurlarına veda ederken duygulandı.
Gündem Haberi
DUYGULANDIRAN VEDA

19 Mayıs İlçesi Nüfus Müdürlüğü'nde uzun yıllar çalışan, görevde yükselme sonucu Ağrı Valiliği Hukuk İşleri Şube Müdürü olan Necati Uçar ile Samsun Valiliği Protokol Şube şefi olan Aytaç Hakan Tuğran’a 19 Mayıs İlçe Nüfus Müdürlüğü tarafından Lezzet Restaurantta  veda yemeği düzenlendi.

 Veda yemeğine 19 Mayıs Kaymakamı Yavuz Güner, 19 Mayıs Nüfus Müdürü Ramazan Akkoyun,                                                         

19 Mayıs Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü İsmail Öztürk, Tapu Müdürü İhsan Sandıkcı, 19 Mayıs İlçe Millî Eğitim Müdürü Ömer Demirkol, Daire Amirleri ile mesai arkadaşları katıldı.

19 Mayıs İlçe Nüfus Müdürü Ramazan Akkoyun, "Uzun yıllar birlikte çalıştığımız başarılı iki arkadaşımız görevde yükselme sonucu bir veda yemeği düzenledik. Arkadaşlarımızın görevde yükselmelerine ileride daha iyi yerlere gelebilmeleri adına kendim çok sevindim. Her iki arkadaşımdan çok memnun idim, çalışmaları takdire şayandı.Gittikleri yerde kendilerine başarılar diliyorum." dedi.

19 Mayıs Kaymakamı Yavuz Güner, "Ben her iki arkadaşımıza üstün başarılar diliyorum, görevde yükselmelerinden dolayı kendilerini  tebrik ediyorum." dedi.

Ağrı Valiliği Hukuk İşleri Şube Müdürlüğüne atanan Necati Uçar, "Herkese çok ama çok teşekkür ediyorum, katılımlarınızdan dolayı onur verdiniz. Hüzünlü bir veda olmasını istemiyordum ama burada giderken arkamda çok iyi  insanlar bırakıyorum. İçim rahat huzurlu bir şekilde gidiyorum, burada ekip ruhuyla çalışan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum." dedi.

Yemekte   birlikte görev yaptığı arkadaşları vedalaşma sırasında duygusal anlar yaşadı.

Yapılan konuşmaların ardından Necati Uçar’a, Aytaç Hakan Tuğran’a 19 Mayıs Kaymakamı Yavuz Güner, 19 Mayıs İlçe Nüfus Müdürü Ramazan Akkoyun, çalışma arkadaşları adına  çeşitli hediyeler takdim ettiler.

HARUN YAZICI

 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editör
Etiketler: DUYGULANDIRAN, VEDA,
Yorumlar
Haber Yazılımı