Haber Detayı
13 Ekim 2018 - Cumartesi 10:55 Bu haber 3285 kez okundu
 
Dünya Kız Çocukları Günü Kutlandı
Dünya Kız Çocukları Günü nedeniyle Samsun Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı 19 Mayıs Çocuk Evleri Sitesi’nde program düzenlendi.
Gündem Haberi
Dünya Kız Çocukları Günü Kutlandı

Programa; 19 Mayıs Kaymakamı Yavuz Güner, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Samsun Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Tekin Balcı, 19 Mayıs Çocuk Evleri Sitesi Müdürü Fatih Karateke, kuruluş müdürleri ile ilçe kurum amirleri, kurum personeli ve kız çocukları katıldı.

 

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Samsun Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Tekin Balcı, Çocukların çok önemli ve değerli varlıklar olduğunun belirterek, “Sağlıklı, kendi ayakları üzerinde durabilen, ülkesini seven, aile kurabilecek ve bu aileyi yaşatabilecek bireyler haline gelebilmeleri bizim en büyük isteğimizdir” dedi.

 

19 Mayıs İlçe Kaymakamı Yavuz Güner, “Sizleri çok seviyoruz, sizleri her zaman düşünüyoruz. Başarılı yerlere gelmenizi istiyoruz. Sadece sizlerden değil tüm çocuklarımızdan isteğimiz derslerinize çalışın. Başarılar diliyor, gününüzü kutluyoruz” dedi.

 

Program 19 Mayıs Çocuk Evleri Sitesi tarafından düzenlenen ikramla son buldu.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Berati ESMER
Etiketler: Dünya, Kız, Çocukları, Günü, Kutlandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı