Haber Detayı
02 Mayıs 2019 - Perşembe 15:44 Bu haber 2640 kez okundu
 
DEĞİŞİM ERKEK KUAFÖRÜ AÇILDI
19 Mayıs İlçesi Cumhuriyet Mahallesi Cemil Engizli Sokakta Değişim Erkek Kuaförü görkemli bir şekilde açıldı.
Gündem Haberi
DEĞİŞİM ERKEK KUAFÖRÜ AÇILDI

Sektörde kalite ve farklılığı ön planda tutan Değişim Erkek Kuaförü yapılan duanın ardından açılış kurdelesi kesildi. İşletmeciliğini Savaş Uzunay’ın yaptığı Değişim Erkek Kuaförü 19 Mayıs’lılara hizmet verecek.

PROFESYONEL HİZMET

Değişim Erkek Kuaför işletme Sahibi Savaş Uzunay; “Kuaförlük anlamında artık beklenen hizmeti ilçemizde vermeyi hedefliyoruz.  Tecrübemiz ile 19 Mayıs halkına ve özellikle gençlerimize hizmet vereceğiz. 3 koltuk kapasitesi olan lüx salonumuzda kuaförlük alanında hizmet devrimi yapmak için kuaförümüzü açtık” dedi.

İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu,” Böyle genç işletmecilere her zaman ihtiyacımız var. Bizlerin görevi, genç arkadaşlarımıza daha fazla sahip çıkmak ve destek olmaktır. Salonun aileye ve 19 Mayısımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum’’ dedi.

Değişim Erkek Kuaförün Açılışına 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu,19 Mayıs Esnaf Ve Sanatkârlar Odası Başkanı Harun Şimşek,19 Mayıs Çocuk Evleri Sitesi Müdürü Fatih Karateke, Karşıyaka Mahallesi Muhtarı Sabri Bayram ile çok sayıda esnaf katıldı.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: DEĞİŞİM, ERKEK, KUAFÖRÜ, AÇILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı