Haber Detayı
07 Temmuz 2020 - Salı 11:38 Bu haber 562 kez okundu
 
CHP'den 19 Mayıs'a 'Hayır Çarşısı'
CHP Samsun İl Örgütü ile 19 Mayıs İlçe Örgütü sosyal sorumluluk projesi olarak hayata geçirdiği Hayır Çarşısı, 19 Mayıs İlçesi'nde ihtiyaç sahibi vatandaşların hizmetine açıldı.
Gündem Haberi
CHP'den 19 Mayıs'a 'Hayır Çarşısı'

CHP İl Başkanı Fatih Türkel; “Biz; Samsun'un her karışına projelerimizi, hedeflerimizi anlatmaya geliyoruz. Biz bugün 19 Mayıstayız yarın başka bir ilçemizdeyiz, memleketimizin her tarafında size dokunacağız, sizin yüzünüzü güldüreceğiz. Bir siyasi partinin yapacağı tek şey halkının refahını sağlamak halkına mutlu bir yaşam standardı sunmaktır. Biz isteriz ki; yoksulumuzun olmadığı Türkiye'de yaşayalım ama bu çok yakındır. CHP iktidar olduğunda her zaman vatandaşının yanında, vatandaşıyla beraber adım atacaktır" ifadelerini kullandı.

 

CHP 19 Mayıs İlçe Başkanı Yakup Konuş; “Hayır çarşımızda bay bayan çocuk giyimi mevcut olup saat 10 ile 17 arası 20 Temmuz’a kadar çarşımız açık olacaktır. Yerimiz eski Pazar yeri Alaçamlılar Derneği yayında olup ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız gönül rahatlığıyla gelip istediği giysileri buradan ücretsiz alabilirler” dedi.

 

CHP'nin kurduğu Hayır Çarşısı'nın açılış kurdelesi kesildikten sonra vatandaşlar, ihtiyaçlarını karşılamak üzere ücretsiz bir şekilde çarşıdan yararlandılar.

HARUN YAZICI

 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editör
Etiketler: CHP'den, 19, Mayıs'a, 'Hayır, Çarşısı',
Yorumlar
Haber Yazılımı