Haber Detayı
15 Mayıs 2018 - Salı 16:20 Bu haber 1516 kez okundu
 
ÇAMAŞ HUZUREVİNDEKİ ANNELERİ UNUTMADI
Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Milletvekili A. Adayı Abdurrahman Çamaş’tan 75. Yıl Huzurevi’nde kalan yaşlıları ziyaret etti.
Gündem Haberi
ÇAMAŞ HUZUREVİNDEKİ ANNELERİ UNUTMADI

Anneler Günü nedeniyle Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Milletvekili A. Adayı Abdurrahman Çamaş 75. Yıl Huzurevinde kalan yaşlıları unutmadı. Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Milletvekili A. Adayı Abdurrahman Çamaş yaşlıların ellerini öpüp karanfil verdi.  Duygulu anların yaşandığı ziyarette Çamaş ile huzurevi sakinleri uzun uzun sohbet etti.

Çamaş “Dünyadaki en güçlü sevgi anne sevgisidir. Annelerimiz toplumun şekillenmesinde de önemli bir rol üstlenirler. Bizleri yetiştiren, ömür boyu kalbinde bir çocuk olarak gören, ‘Cennet Anaların ayakları altındadır’ hadisine layık olan tüm annelerimizin ve anne adaylarımızın gününü kutluyor, sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum” dedi.

Yeni Müdür’e Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Milletvekili A. Adayı Abdurrahman Çamaş göreve yeni başlayan Bafra 75. Yıl Huzurevi Müdürü Hasan Zeren’i de makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editör
Etiketler: ÇAMAŞ, HUZUREVİNDEKİ, ANNELERİ, UNUTMADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı