Haber Detayı
02 Aralık 2019 - Pazartesi 14:59 Bu haber 3454 kez okundu
 
BURSA SAMSUN 19 MAYIS DERNEĞİNDEN KAHVALTI
Bursa İlinde faaliyet gösteren Bursa Samsun 19 Mayıs Derneği tarafından kahvaltı programı düzenlendi.
Gündem Haberi
BURSA SAMSUN 19 MAYIS DERNEĞİNDEN KAHVALTI

Düzenlenen programda açıklama yapan Bursa Samsun 19 Mayıs Derneği Başkanı Şaban Ulus; “Çok kıymetli kardeşlerim. Her ay geleneksel olarak düzenlenen Samsun İl ve İlçe derneklerimizin düzenlediği kahvaltı programı bu ayda biz Bursa Samsun 19 Mayıs Derneği olaraktan gerçekleştirdik.

Bu anlamlı günümüzde bizleri yalnız bırakmayıp gelen  değerli AK Parti Milletvekilimiz Sayın Osman Mestan, Samsun Dernekler Federasyon Başkanımızı temsilen Başkan Vekilimiz Temel Erkol, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Alinur Aktaş’ı temsilen Sağlık İşleri Daire Başkanımız Mehmet Fidan ve İlçe Belediye Başkanlarımız ve İlçe Belediye Başkan Yardımcılarımızın ve Siyasi Partilerimizin İl ve İlçe Başkanları ve İl ve İlçe Başkan Vekillerimiz, Sivil Toplum Örgütlerimizin Genel Başkanları, Samsun İl Dernek Başkanlarımız, Samsunumuzun İlçe Dernek Başkanlarımız ve Samsunlu Bursa’mızda bulunan İş adamlarımızın ve Bursa’mızda görev yapan bürokratlarımızın ve Samsun 19 Mayıslı hemşehrilerimizin yoğun katılımlarıyla bir kahvaltı programı düzenledik” dedi.

Şaban Ulus; “Yoğun programları nedeniyle katılamayıp telgraflarını yollayan vekillerimize ve 19 Mayıs İlçemizin kıymetli Belediye Başkanı Sayın Osman Topaloğlu’na, kıymetli dostlarımıza ve basın Mensuplarımıza, 89.5 frekansından Bursa ile Güney Marmara’ya yayın yapan Radyo Şampiyon’un Yönetim Kurulu Başkanı Arzu Kirman ve Radyo Şampiyon ailesine, sponsorumuz Alkan Kavuçuk Sahibi Seyfettin Alkan ve Genel Müdürü Ersin Alkan’a sevgi, saygı İçerisinde teşekkürlerimizi Sunuyoruz. Hepsinden Allah razı olsun. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun inşallah” şeklinde konuştu.

BEYZAGÜL GÖREN

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: BURSA, SAMSUN, 19, MAYIS, DERNEĞİNDEN, KAHVALTI,
Yorumlar
Haber Yazılımı