Haber Detayı
16 Mayıs 2013 - Perşembe 19:13 Bu haber 833 kez okundu
 
BAŞKAN ECZACILAR GÜNÜNÜ KUTLADI
Gündem Haberi
BAŞKAN ECZACILAR GÜNÜNÜ KUTLADI

 

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu 14 Mayıs Eczacılar günü nedeniyle ilçedeki tüm Eczaneleri ziyaret ederek; Eczacıların 14 Mayıs Eczacılar günü’nü kutlayıp, çiçek takdim etti.

Başkan Topaloğlu eczacıların hayatımızda çok önemli bir yere sahip olduğunu belirterek “Sağlık sektörünün önemli bir unsuru olan ilacın, üretimini ve vatandaşlara ulaştırılmasını sağlayan, kendini tüm insanlığın sağlığını düşünmeye adayan, sağlık hizmetlerinin ayrılmaz bir parçası olan eczacılığı, özveri ve gayret içerisinde sürdürmekte olan tüm eczacılarımızın Eczacılık Gününü kutluyorum” dedi. Başkan Topaloğlu “Günümüzde Eczacılık mesleğinin önemi giderek artmaktadır. Eczacılarımız sürekli kendilerinin geliştirerek ve yenileyerek daha bilinçli ve duyarlı olma çabası içinde olmuşlardır. Çünkü insan sağlığı her şeyden üstün tutulması gerekmektedir” dedi.

19 Mayıs belediye personeli 14 Mayıs Eczacılar günü dolayısıyla; eczacı olan başkanlarını unutmadılar. Belediye personeli ve başkanın eşi Banu Topaloğlu, başkan Topaloğlu’nun ve tüm eczacıların 14 Mayıs Eczacılar gününü kutlayıp, başkan Topaloğlu’na çiçek takdim ettiler.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: başkan, eczacilar, gününü, kutladi
Yorumlar
Haber Yazılımı