Haber Detayı
29 Ocak 2019 - Salı 13:11 Bu haber 2599 kez okundu
 
Başkan Topaloğlu Sanayii Sitesi Esnafını Gezdi
19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Seven ve beraberindeki heyet ilçede bulunan sanayii sitesi esnafını tek tek ziyaret etti.
Gündem Haberi
Başkan Topaloğlu Sanayii Sitesi Esnafını Gezdi

Başkan Topaloğlu, esnafla bir araya geldi. Gittiği her iş yerinde esnafla uzun uzun sohbet eden Başkan Osman Topaloğlu, esnafın istek ve temennilerini dinledi.

Sanayii sitesinde devam eden doğalgaz altyapı ve elektrik hatları çalışmalarından dolayı yolların bozulduğunu belirten Başkan Topaloğlu; “Bu yıl içerisinde çalışmaların tamamlanmasının ardından yollarımızda beton yol ve kaldırım uygulamasını gerçekleştirerek standardı yükselteceğiz” dedi.

Yaptığımız tüm hizmetler halkımızın yaşamını kolaylaştırmak için diyen Başkan Topaloğlu; “Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden memnuniyetini gördükçe mutlu oluyoruz. Hemşehrilerimizin günlük hayatını kolaylaştırmak adına düzenlemeler yaptık. Sosyal ve kültürel belediyeciliğin sorumluluklarını yerine getirerek,19 Mayıs’ı daha modern ve yaşanabilir bir yer haline getiriyoruz. Çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecek” dedi.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Harun YAZICI
Etiketler: Başkan, Topaloğlu, Sanayii, Sitesi, Esnafını, Gezdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı