Haber Detayı
16 Kasım 2020 - Pazartesi 11:34 Bu haber 594 kez okundu
 
Başkan Kılıç Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi
Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç Belediye seçimden sonra 900 günü değerlendirmesin de Bafra Öğretmenevi Toplantı Salonun da bölgede görev yapan gazetecilerle bulaşmasın da bu güne kadar ne gibi hizmetler yapıldığını ve bundan sonra da hangi hizmetlerin yapılacağı konusunda değerlendirmede bulundu.
Gündem Haberi
Başkan Kılıç Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi

Başkan Hamit Kılıç sözlerine Bafra’mıza hizmette gün hiç gün ziyan etmediğini Bafra için her gününü hizmet aşkı için değerlendirdiklerini belirtti. Başkan Kılıç; “Mensubu bulunmaktan onur ve gurur duyduğum parti teşkilatımızın güveni, Cumhurbaşkanımız ve Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tercihleri ile getirildiğimiz görevde başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere hiç kimseyi “mahcup etmemek” için samimi bir çaba içerisinde olduk. Yaklaşık 10 aylık bir süreç içerisinde Bafra’mızda eksikliği hissedilen çalışmaları süratli bir şekilde hayata geçirdik” ifadelerini kullandı.

 

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç toplantı sonunda yaptığı açıklamasında; “Bölgemizde faaliyet gösteren basın mensubu arkadaşlarımızla bir basın toplantısı ile bir araya geldik. Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana geçen 900 günü değerlendirdik. Katılımlarından dolayı her bir basın mensubu arkadaşıma teşekkür ediyorum” dedi.

 

Kaynak: Editör: Editör
Etiketler: Başkan, Kılıç, Basın, Mensuplarıyla, Bir, Araya, Geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı