Haber Detayı
02 Ağustos 2014 - Cumartesi 11:51 Bu haber 3313 kez okundu
 
BAŞBAKANIMIZIN HER ZAMAN ARKASINDAYIZ
AK Parti 19 Mayıs İlçe teşkilatı Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan için SKM açtı.
Siyaset Haberi
BAŞBAKANIMIZIN HER ZAMAN ARKASINDAYIZ

Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’ın Seçim Koordinasyon Merkezi Pazar Mahallesi Fatih Bulvarında görkemli bir şekilde açıldı. Açılışa Gençlik ve Spor Eski Bakanı Samsun Milletvekili Suat Kılıç, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Eroğlu, AK Parti 19 Mayıs ilçe Başkanı Av. İrfan Kalaycı, AK Parti Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda vatandaşlar katıldı.

AK Parti İlçe Başkanı Av. İrfan Kalaycı; “Cumhurbaşkanlığı seçimleri oldukça önemlidir. Parti olarak başbakanımızın her zaman arkasındayız. 19 Mayıs her zaman Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında durdu. Şimdi ise yüksek bir oyla arkasında duracak” dedi.

 İKİNCİ BAYRAM 10 AĞUSTOS’TA

 19 Mayıs Belediye başkanı Osman Topaloğlu; Başbakanımıza gereken desteği 19 Mayıs her zaman vermiştir, şimdi ise yüksek bir oyla Samsunda birinci sırada olacağız. Bizler sizin hizmetkârınız, Başbakanımız bizi sizlere hizmet etmek için aday gösterip ikinci dönemde belediye başkanı seçtiniz. Yeni kadromuzla birlikte 19 Mayısımızı daha güzel yere taşıyacağız. İlçemizde su sıkıntıları oldu, vatandaşlarımız eskisi gibi 19 Mayıs Belediyesi suyla ilgileniyor biliyor. Büyükşehir yasasıyla birlikte Su ve kanalizasyon işleri Büyükşehir belediyemize ait oldu. Kısa bir süre içerisinde Büyükşehir belediyemiz ekip çalışmalarını ilçelerde tamamlayarak bu sıkıntılarında gidermiş olacağız, elimizden gelen gayreti bu yönde gösteriyoruz” dedi.

 ŞAMPİYONLUĞA OYNAYAN TAKIM DERBİ MAÇ HAVASIYLA BAKAR

 Gençlik ve Spor Eski Bakanı Samsun Milletvekili Suat Kılıç; “Samsun’da en yüksek oy oranı ile 19 Mayıs İlçesi birinci sırada olacak. Rakiplerimiz zayıf şampiyonluğa oynayan takım maça derbi havasıyla bakar, rakip partilerin küçüğüne büyüğüne bakmadık, rakip adayların güçlüsüne ve zayıfına bakmadık, biz hep kendi hedeflerimizin çabasını verdik.10 Ağustos 2014 Cumhurbaşkanlığı seçimi Türkiye siyasi tarihinin ilk halk oyuna dayalı Cumhurbaşkanlığı seçimi olacak. Adayımız 12 yıldır gece gündüz demeden havada karada Türk milletine İslam alemine hizmet etmek için çalışan ak kadroların lideri Recep Tayyip Erdoğan’dır, sevgili 19 Mayıslılar nasıl olsa başbakan seçilir diye, çalışmamak yok. Her zaman çalışmaya devam” dedi.

 19 MAYISTA YAPILAN HİZMETLER ORTADA

 19 Mayıs İlçemizde Fakültesinden, Yüksekokulunu Öğrenci yurdundan Gençlik kamplarına okullarına yenisi yapılacak İmamhatip Lisesi ve yeni devlet hastanesi birçok projeyi 19 Mayıs’ta hayata geçirdik. Sosyal yardımlar hepsi ortada 12 yıl önce kimsesizlerin kimsesi olacağız dedik. Fındık konusuna değinen Kılıç, iktidara geldiğimizde Samsunun ilçelerinde belirli yerlerde fındık desteği alıyordu, Şimdi ise fındık üreticisine yapılan desteklemeleri eşit olarak sağladık, bu hizmetlerin devam etmesi için çalışacağız” dedi.

 

 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: AK, Parti, 19, Mayıs, İlçe, teşkilatı, Cumhurbaşkanı, Adayı, Recep, Tayyip, Erdo
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
BAŞBAKANIMIZIN HER ZAMAN ARKASINDAYIZ
BAŞBAKANIMIZIN HER ZAMAN ARKASINDAYIZ
Yorumlar
Haber Yazılımı