Haber Detayı
24 Ocak 2013 - Perşembe 19:13 Bu haber 1854 kez okundu
 
BAŞARILI ÖĞRENCİLERİ TEBRİK ETTİ
Eğitim Haberi
BAŞARILI ÖĞRENCİLERİ TEBRİK ETTİ

19 Mayıs İlçe Kaymakamı Kadir Ekinci çeşitli branşlarda başarı sağlayan Atatürk ortaokulu öğrencilerini makamında ağırladı. Öğrencilere çeşitli Hediyeler vererek başarılarının devamını diledi.

19 Mayıs ilçesi Atatürk ortaokulu futbolda yıldız erkekler Samsun il ikinciliği güreşte serbest yıldızlar il üçüncülüğü masa tanesi küçüklerde il dördüncülüğü yakalayarak ilçeye madalyalarla döndüler.

KAYMAKAM EKİNCİ ÖĞRENCİLERİ UNUTMADI

19 Mayıs İlçe Milli Eğitim Müdürü Nihat Aslantaş, Atatürk Orta Okul Müdürü Onur Gündüzcü Öğrenciler ile birlikte 19 Mayıs Kaymakamı Kadir Ekinciyi ziyaret ettiler. Kaymakam Kadir Ekinci okul idaresine teşekkür ederek,” Pırıl pırıl gençlerin hedefe yönlenmesi başarılı olması bizleri mutlu ediyor” dedi.

Ekinci, Değerli öğrenciler ülkenin ve ailenizin okulunuzun Kaymakamınızın, Başbakanınızın sizden beklentileri var. Sizin sırtınızdaki yük çok ağır bunun farkındayız. Bu ülkenin sizin gibi başarılı gençlere ihtiyacı var. Bu tür müsabakalarda dereceye girmek zordur. Sizler bunu başarmışsınız hayatınızın her alanında öncelikle okul derslerinde topluma yapacağınız hizmetlerde başarılarınız daim olur” şeklinde konuştu.  

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: başarili, öğrencileri, tebrik, etti
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
BAŞARILI ÖĞRENCİLERİ TEBRİK ETTİ
BAŞARILI ÖĞRENCİLERİ TEBRİK ETTİ
BAŞARILI ÖĞRENCİLERİ TEBRİK ETTİ
Yorumlar
Haber Yazılımı