Haber Detayı
13 Ocak 2021 - Çarşamba 17:02 Bu haber 575 kez okundu
 
BASIN MÜDÜRÜNDEN ZİYARET
Bafra Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Yaşar Şenel, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle gazetemize ziyarette bulundu.
Gündem Haberi
BASIN MÜDÜRÜNDEN ZİYARET

Pandemi dolayısıyla 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlayamadıkların dile getiren Bafra Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Yaşar Şenel konuşmasının devamında; “Kamu görevi yapan gazeteciler; sivil toplum kuruluşları ve halkın sesini duyurmada çok önemli bir görev ifa etmektedir. Kutsal meslekler arasında yer alan gazetecilik mesleğini icra eden kardeşlerimiz zor şartlar altında, gece gündüz demeden görevlerini yapmaktadır. 19 Mayıs Gazetesi olarak bu görevi layıkıyla yerine getiriyorsunuz. Bafra Belediye Başkanımız Sayın Hamit Kılıç’ın sizlere selamını getirdim. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

19 Mayıs Gazetesi İmtiyaz Sahibi Adil Atıcı ise açıklamasında; Ziyaretiniz bizi oldukça memnun etti, Bafra Belediye Başkanımız Sayın Hamit Kılıç beyin selamını aldık. Başkanımız Sayın Hamit Kılıç’a ben ve çalışma arkadaşlarım adına teşekkürlerimizi sunuyorum” şeklinde konuştu.

HARUN YAZICI

 

 

 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editör
Etiketler: BASIN, MÜDÜRÜNDEN, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı