Haber Detayı
16 Şubat 2013 - Cumartesi 19:13 Bu haber 6369 kez okundu
 
BAFRA KOLEJİ BAŞARIYI YAKALADI
Eğitim Haberi
BAFRA KOLEJİ BAŞARIYI YAKALADI

 

Türkiye Geneli Başarı Değerlendirme Sınavı’nda dereceye giren Özel Bafra  Koleji öğrencilerini okul Müdürü Cafer KOÇ sınıflarında tebrik etti.

Özel Bafra  Koleji  4. sınıf öğretmeni  Salim KARTAL , “Ortalama 50 bin öğrencinin katıldığı sınavda Özel Bafra  Kolejinde öğrenim gören  5 öğrenci, Türkiye Geneli yönlendirme  Sınavında dereceye girdi. Bu öğrencilerimiz arasından 4. sınıf öğrencisi  Beyzanur ELVERDİ  Samsun il ve Bafra ilçe birincisi, Feyza KARAHASANOĞLU Samsun ili üçüncüsü Bafra ilçesi ikincisi, Haluk TEZCE Bafra onbirincisi , 5. Sınıf öğrencimiz Yağız Toprak IŞIK ise Samsun ili üçüncüsü  Bafra İlçesi  birincisi ayrıca  7. Sınıf öğrencimiz Furkan ÇELİK  de  Samsun ili birincisi ve Bafra İlçesi  birincisi oldu. Sistemli ve düzenli çalışmamız sayesinde başarılı olduk. Bu başarı sadece öğrenci ve öğretmenlerin değil, velilerin de başarısıdır. Velilerin de öğrencilerimize destek vermesi, başarımıza büyük katkı sağladı. Bundan sonra da bu başarının  devamı gelecek” şeklinde konuştu.

Özel Bafra  Koleji  Müdürü Cafer KOÇ ise  “Her öğrenci, düzenli olarak çalışırsa, istediği başarıyı elde edebilir. Çocukların okula severek gelmesi ve öğretmenlerini sevmesi de başarıdaki en önemli etkenlerden biridir. Biz de öğrencilerimizle güzel bir iletişim kurduk ve düzenli olarak çalışmalarımıza devam ettik. Velilerimizin de bu çalışmalarımıza destek vermesi sayesinde başarılı olduk” dedi.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: bafra, koleji, başariyi, yakaladi
Yorumlar
Haber Yazılımı