Haber Detayı
13 Temmuz 2019 - Cumartesi 12:48 Bu haber 2558 kez okundu
 
BAFRA TARİHİNDE YENİ BİR SAYFA AÇIYOR
Bafra Genç İş Adamları Derneği üyeleri Sabah istişare Programında Buluştu.
Gündem Haberi
BAFRA TARİHİNDE YENİ BİR SAYFA AÇIYOR

Bafra Genç İş Adamları Derneği Başkanı Alper Güngör konuşmalarında; “Yaz aylarında derneğimiz faaliyetlerine devam etmektedir. Bu sabahta üyemiz Mert Otomotiv & Pilot Garage Oto Ekspertiz  Bahri Kurt Beyin iş yerinde toplantımızı gerçekleştiriyoruz. 3.dönem Yönetim kurulu olarak üyelerimiz arası iş geliştirme çalışmaları ve bölgeye katkılarımızın daha fazla olabilmesi açısından birkaç proje gerçekleştirdik, bunlar artarak devam edecektir.

Yine bölgemizdeki en aktif Sivil Toplum Kuruluşu olarak Eczacılık Fakültesinin Bafra’mıza kurulması ile ilgili tüm kamu ve kurumlarımız ile Bafra halkı olarak ortak bir bildiri yayınladık ve bir dizi görüşmelerde bulunduk. Başta Bölge Milletvekilimiz olmak üzere, Belediye Başkanlığımız ve Tüm İlçe Siyasi Parti Başkanlarımız ve  üyeleri ile Ticaret Odası Başkanımız, Ziraat Odası Başkanımız, Ticaret Borsası Başkanımız , Muhtarlar Dernek Başkanımız ve tüm Mahalle Muhtarlarımızın eşliğinde  tüm Sivil  Toplum Kuruluşları ile birlikte Bafra’mıza verilen sözlerin tutulması, Hayırsever ailenin ve Bafra’mızın hakkının kimse tarafından yenilmemesi için omuz omuza verdik. Bizce Bafra Tarihinde Yeni bir sayfa açıyor, Kabuğunu kırıyor . İlerleyen Zamanlarda Bu güzel haberlere de vesile olacaktır inşallah.Dernek olarak Eylül ayından itibaren daha aktif bir şekilde projelerimize hız vereceğiz, Bununla ilgili olarak birkaç projemiz elimizde var, Bölgemize ekonomik anlamda rahatlama getirecek ve istihdam yaratacak projeler. İnşallah sizlerle birlikte daha da büyüyerek üye sayımızı da artırmak suretiyle güzel işlere imza atacağız” dedi.

Başkan Güngör; “Toplantımızın burada gerçekleşmesini Sağlayan Üyemiz Bahri KURT kardeşimize ,  abisi İbrahim KURT ve kardeşi Mustafa KURT kardeşimize teşekkür ederiz. Emeklerinize sağlık.  Tek düşüncemiz Bafra, tüm hedefimiz daha iyi bir Bafra’dır. Mert Otomotiv & Pilot Garage Oto Ekspertiz  Firması sahibi Bahri Kurt konuşmalarında; Üyesi olduğumuz Bafra Genç İş adamları derneği bölgemiz için elini taşın altına sürekli koymakta, işinden gücünden vakit ayıran iş adamları ile projelerini gerçekleştirmektedir. Burada oluşan ailevi dostluklar daha samimi bir ortam bölgemiz için bir şeyler yapmak isteyen arkadaşlarla birlikte inanın çok daha güzel hale geliyor. Bizi biz yapan nedenlerden bir tanesidir bu. Samimiyet. Daha da artarak ilerleyecek olan bu dostluklarla bölgemize hizmet etmek bizlerin ortak hedefidir. Hepinize geldiğiniz için teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Bafra Genç İş Adamları Derneği Başkanı Alper Güngör konuşmasının devamında; “Bölgemizde güzel şeyler oluyor bununla ilgili olarak üyelerimizin Devletimizin güzide yerlerinde seçimle göreve gelmesi ve Kurumlarının isminden bahsettirmesi Genç İş adamları olarak bizi gururlandırıyor. Son seçimlerde yeni göreve gelen Bafra Kızılay Başkanı Ecz. Halim Demircan ve Göltepe Mahallemizin Muhtarı Osman Engiz kardeşlerimizi tekrardan tebrik ediyoruz.  Bafra Kızılay Başkanı Ecz. Halim Demircan; Kızılay olarak Ramazan ayında yaptıklarımızla ve topladığımız yardımlarımızla Tüm Türkiye de Bafra Kızılay Merkezimizi 14.sıraya taşıdık. Bu güzel bir haber çünkü genç insanların neler yapabileceğini herkese göstermiş oluyoruz. Azimle ve kararlılıkla  işini sahiplenerek yaptığımız her işte başarı gelir. Bu yüzden Tüm arkadaşlarıma ve Bafra’mıza teşekkür ediyorum, bizleri desteksiz bırakmasınlar. Sadece şunu hatırlatmak istiyorum, Bafra’mız kan bağışı noktasında çok yetersiz, bunun bilincini ve önemini herkese anlatırsak Samsun ilinde ilçeler arasında en sonda yer alan Bafra’mızı laik olduğu yere taşıyabiliriz. Bağışladığınız bir kan 3 kişiye hayat olabiliyor. Bu toplantıya bizler davet eden Dernek Başkanımız sayın Alper Güngör’e, bizi burada misafir eden Mert Otomotiv & Pilot Garage Oto Ekspertiz firması sahibi Bahri Kurt kardeşimize teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Eylül Ayında start verilecek olan yeni projeler görüşüldükten sonra toplantı sona erdi.

 Toplantıya katılanlar; Alper Güngör (Güngör Bilgisayar), Coşkun Demircan (Tesko Mühendislik)

Emre Türker (Türker İnşaat Yapı Grup & Otomotiv), Osman Engiz (Aras Kargo), Soner Altunışık (Tokgaz Medical Yangın Söndürme Cihazları Dolum Tesisi), Adnan Akkurt (Akkurt Masif Mobilya), Ferdi Kaya (Kaya Kristal  & Ata Baskı Merkezi), Hasan Yurduseven (Erva Butik & N. Yurduseven Yumurtacılık), Faik Turan (Ect Motorlu Araçlar), Halim Demircan (Demircan Eczanesi), Fatih Kazım Kuruçaylı (Aday Eğitim Kurumları), Murat Açıkgöz (Fatih Park AVM), Cahit Müderrisoğlu (Beşyol GSM & Oto Yıkama), Ali Rıza Varol (Varol Sigorta) Mesut Gamsızoğlu (Gamsızoğlu Tarım) Bilal Müderrisoğlu (Müderrisoğlu Petrol), Onur Akıncı (Onur İletişim) Numan Altun (Altun PEN), Bahri Kurt (Mert Otomotiv & Pilot Garage Oto Ekspertiz), Ali Kavak (Altın Yapı İnşaat & Tarzım Giyim) Murat Sever (Dernek Koordinatörü).

 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editör
Etiketler: BAFRA, TARİHİNDE, YENİ, BİR, SAYFA, AÇIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı