Haber Detayı
03 Mayıs 2019 - Cuma 16:37 Bu haber 1738 kez okundu
 
BAFRA BADO, 350 KİŞİYİ AĞIRLAYACAK
Bafra İlçesi’nde hizmete açılan, Urfa'nın eşsiz lezzetlerini Bafra ve Bölge halkına sunan Bafra BADO Dondurma Cefe & Restourant Urfa Sofrası hizmet alanını büyüterek 350 kişilik kapasite alana sahip oldu.
Gündem Haberi
BAFRA BADO, 350 KİŞİYİ AĞIRLAYACAK

Bafra BADO Dondurma Cefe & Restourant Urfa Sofrası işletme sahibi Recep Çotur, 'Bafra ilcemizde gecen sene hizmete kazandırdığımız, BADO Dondurma Cefe & Restourant Urfa Sofrasını, yaptığımız yoğun calismalar dogrultusunda büyüttük ve 350 kişi ağırlama kapasitesine getirdik. Öncesinde eksiklerimiz vardı ve bu eksiklikleri gidererek hizmetimize Bay ve Bayan Mescit, Çocuk oyun alanı, Otopark kattık' dedi.

Bafra ilçesinde Dogu ve Güneydoğunun lezzetlerini, Bafra ve Bölge halkına sunduklarını belirten Recep Çotur, 'Bafra ilcemizde Doğu ve Güneydoğunun lezzetlerininin eksikliğinin var oldugunu gördük ve yaptığımız girişimler dogrultusunda, bu eksikliği giderdik.

lahmacun, kebap ve ızgara ustaları

Urfa ilinden özenle seçilerek getirdildi. Yine Baframızın meşhur kapalı ve açık pide ustalarını da ilcemizden özenle seçerek halkımızın  damak tatlarına hitap ettik. Yani restaurantımızda hem Urfalı hemde kendi ilcemizden olan Ustalarımızla çalışmaktan büyük keyf almaktayız.

 

BADO RAMAZAN AYINA HAZIR

Ramazan ayına hazır olduklarını söyleyen işletme sahibi Recep Çotur, ' 11 ayın Sultanı Ramazan ayını icra edeceğiz. Konuşmamızın başında dediğim gibi,  BADO Dondurma Cefe & Restourant Urfa Sofrası 350 kişiyi ağırlayacak kapasiteye getirildi ve müşterilerimiz şimdiden bizleri arayarak toplu iftar davetleri için rezervasyon yapmaya başladı. Ramazan ayında, hizmetlerimizi daha genişleterek, müşterilerimiz bay ve bayan olmak üzere  iftar sonrası namazlarını kılabilmeleri için mescidimiz, yine ailelerimiz masalarında rahatça oturabilmeleri için çocuklarımıza özel güvenli çocuk oyun alanı, açık havada bahçe keyfi ve masaya özel semaver, dondurma keyfi, müşterilerimiz için özel ayrılan otopark çalışmalarımız ile bu Ramazan ayında hizmetlerimizi geniş kapsamlı olarak vereceğiz ' dedi.

RAMAZAN SAHURU YİNE BADO TADINDA

Sadece toplu iftar davetleri ile değil, sahurda da restaurantın açık kalacağını ifade eden Çotur, Ramazan'da toplu iftar davetlerinden ziyade, gece sahura kadar açık kalacağız. Toplu sahur davetleri için de rezervasyonlar aldık. Sahur da ise serpme kahvaltı, kuymak, semaver çayı, demlik çayı gibi çeşitli zengin menülerimiz ile hizmet vereceğiz' dedi.

BAFRA VE BOLGE HALKINA TEŞEKKÜR EDERİM

Bafra ve Bölge halkına teşekkür eden,  BADO Dondurma Cefe & Restourant Urfa Sofrası işletme sahibi Recep Çotur, ' Bafra ve Bölge halkına bizleri tercih ettikleri için teşekkür ederim. Müşterilerimizin memnuniyetini, şikayetleri bizlerin için çok değerli. Bu sebep ile bizlere verdiğiniz bu fırsattan dolayı siz basın mensuplarına da ayrıca teşekkür ederim' dedi.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editör
Etiketler: BAFRA, BADO,, 350, KİŞİYİ, AĞIRLAYACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı