Haber Detayı
04 Mayıs 2013 - Cumartesi 19:13 Bu haber 5799 kez okundu
 
ATATÜRK ORTAOKULUNDA SINIFLAR PIRIL PIRIL!
Eğitim Haberi
ATATÜRK ORTAOKULUNDA SINIFLAR PIRIL PIRIL!

 

19 Mayıs Atatürk Ortaokulu’na uygulanan “En Temiz Sınıf Yarışması” projesi kapsamında 1. Seçilen sınıflara ödülleri Okul müdürü Onur Gündüzcü tarafından verildi.

Atatürk Ortaokulu’nda faaliyet gösteren Sağlık, Temizlik, Beslenme ve Yeşilay Kulübü tarafından yürütülen projede 1. ve 2. kademeden birer sınıf olmak üzere her hafta 2 sınıf “Haftanın En Temiz Sınıfı” seçiliyor. Uygulama süresinde öğrenciler sınıflarının seçilebilmesi için büyük bir çaba gösterdi. Sonuçta her hafta iki sınıf beyaz bayrağı sınıf kapılarına asmaya hak kazandı.

Okul Müdürü Onur Gündüzcü; “Projeyi uygulamadaki amacımız tatlı bir rekabet ortamında öğrencilerimize temizlik alışkanlığı kazandırmak ve öğrencilerimizde, okulumuz ve sınıflarımızın onların evi olduğu düşüncesinin oluşmasını sağlamaktı. Sonuçta amacımıza ulaştığımızı görmek bizi mutlu etmektedir. Emeği geçen Fen ve Teknoloji öğretmenimiz Melek Atay Aksel ve Sağlık, Temizlik, Beslenme ve Yeşilay Kulübü öğrencilerine teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu. MERVE  BALCI

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: atatürk, ortaokulunda, siniflar, piril, piril
Yorumlar
Haber Yazılımı