Haber Detayı
12 Mayıs 2013 - Pazar 19:13 Bu haber 1427 kez okundu
 
ANNELERİMİZ BAŞIMIZIN TACI
Gündem Haberi
ANNELERİMİZ BAŞIMIZIN TACI

19 Mayıs’ta Şehit Vural Akdeniz Anaokulu tarafından Anneler günü düzenlendi.

Belediye Düğün salonunda düzenlenen Anneler günü kutlamasına 19 Mayıs Kaymakamı Kadir Ekinci'nin eşi Tuğba Ekinci, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu'nun eşi Banu Topaloğlu, 19 Mayıs ilçe jandarma Komutanı Üsteğmen Fatih Yüksel'in eşi Ayşe Yüksel,  Şehit Vural Akdeniz Anaokulu Müdiresi Mehtap Demir, okul öğretmenleri, veliler ve 19 Mayıslı bayanlar katıldı.

Şehit Vural Akdeniz Anaokulu Müdiresi Mehtap Demir, “Şehit Vural Akdeniz Anaokulu olarak, hem siz annelerimizin anneler gününü kutlamak hem de okulumuzun ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla bir program düzenledik. Etkinliğimize katılımınız için hepinize teşekkür ediyorum. Katkılarından dolayı ilçe esnafına ve 19 Mayıs Belediye Başkanımız Osman Topaloğlu'na okulumuzun bahçe düzenlemesi ve eğitime verdiği destekten dolayı kendilerine teşekkürler ediyorum” dedi.

Şehit Vural Akdeniz Anaokulu Müdiresi Mehtap Demir’in etkinlikteki emeklerinden dolayı tüm okul personeli için hazırlattığı plaketlerin dağıtımıyla başlayan program da canlı müzik ile eğlenildi. Esnafın vermiş olduğu hediyelerin çekiliş yapılarak dağıtımı ile son buldu. Merve BALCI

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: annelerimiz, başimizin, taci
Yorumlar
Haber Yazılımı