Haber Detayı
18 Ekim 2017 - Çarşamba 15:44 Bu haber 2483 kez okundu
 
AMATÖR SPOR HAFTASI ETKİNLİKLERİ
19 Mayıs İlçesi’nde, Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen amatör spor kulüplerine malzeme dağıtım töreni gerçekleştirildi.
Spor Haberi
AMATÖR SPOR HAFTASI ETKİNLİKLERİ

19 Mayıs İlçesi Gençlik Merkezinde düzenlenen törene 19 Mayıs Kaymakamı Yavuz Güner, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü M. Serkan Eroğlu, sporcular ve aileleri katıldı.

 

Amatör spor kulüpleri tarafından sergilenen gösterilerin ardından sporculara madalya, hediye ve malzeme dağıtımı gerçekleştirildi.

“Her Branşta ilçemizi temsil eden sporcular yetiştiriyoruz” şeklinde konuşma yapan 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu; Judo, Güreş, Futbol, Voleybol, Basketbol, Hentbol, Masa Tenisi, başta olmak üzere her branşta ilçemizi en iyi şekilde temsil edecek sporcular yetiştiriyoruz ve yarışmalardan dereceyle dönen sporcularımız göğsümüzü kabartıyor. Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında Spor Kulüplerimize malzeme dağıtımı yaparak, sporculara başarılar diledik. Türk Sporunun temel taşını oluşturan Amatör Spor kulüplerimize desteğimiz her zaman devam edecek” dedi.

 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editör
Etiketler: AMATÖR, SPOR, HAFTASI, ETKİNLİKLERİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı