Haber Detayı
29 Kasım 2021 - Pazartesi 17:56 Bu haber 2042 kez okundu
 
AMACIMIZ İSTİHDAMA KATKI SAĞLAMAK
İşbilir Halı, geleneksel düzenlediği organizasyonla 30 ilden yaklaşık 1000 bayi temsilcisini ağırladı.
Gündem Haberi
AMACIMIZ İSTİHDAMA KATKI SAĞLAMAK

Bayram Ali İşbilir, Mahmut İşbilir ve Akif İşbilir ortaklığıyla çalışan İşbilir Halı, geleneksel olarak düzenlediği 4 günlük organizasyonla bayilerini ağırladı. 30 ilden birçok bayi temsilcisinin katıldığı organizasyon düzenlenen şirket merkezindeki ürün tanıtımıyla başladı. Ardından, Tekkeköy Hampton By Hilton Otel Restaurant'ta verilen akşam yemeğiyle bir araya gelen bayiler, samimi bir ortam içerisinde kaynaşma imkânı buldu.

ÜRÜNLER TANITILDI

19 Mayıs İlçesindeki İşbilir Halı şirket merkezinde düzenlenen etkinlikte, yeni çıkan ürünler, sektördeki gelişmeler ve  70 indirimli ürünler bayilere tanıtıldı. Temsilciler ürünleri dikkatle incelerken İşbilir Halı yetkilileri ürünler hakkında bilgi verdi. Verimli bir etkinlik olduğunu ifade eden çok sayıda bayi temsilcisi, böylesi bir organizasyon içinde bulunmaktan dolayı duydukları memnuniyeti aktardı.

AMAÇ BİRLİKTELİĞİ ARTIRMAK

Düzenledikleri organizasyon hakkında bilgi veren Mahmut İşbilir, “İşbilir Halı olarak, geleneksel bayi toplantısı düzenliyoruz, 4 günlük bir organizasyon. Batı Karadeniz Bölgesi, Marmara Bölgesi, Ege Bölgesi, Karadeniz Bölgesi, İç Anadolu Bölgesi, Doğu Anadolu Bölgesi ve Güneydoğu Anadolu bölgesinden 30 ildeki bayilerimizle birlikteyiz. Bu organizasyondaki amacımız, bayilerimizle olan birlikteliğimizi artırmak ve ilişkilerimizi geliştirmek. Bunun yanı sıra şirket merkezimizde ürün tanıtımını yapıyoruz. Bayilerimiz yeni çıkan ürünleri, deneyip görmek için bizimle bir araya geliyor.” ifadelerini kullandı.

HARUN YAZICI

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editor
Etiketler: AMACIMIZ, İSTİHDAMA, KATKI, SAĞLAMAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı