Haber Detayı
21 Mayıs 2018 - Pazartesi 10:24 Bu haber 2039 kez okundu
 
ALAÇAMLILAR DERNEĞİ’NDEN GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ
19 Mayıs Alaçamlılar Derneği tarafından geleneksel hale getirdiği ve bu yıl 4. olan iftar yemeği Lezzet Durağı’nda hazırlanan programla gerçekleştirildi.
Gündem Haberi
ALAÇAMLILAR DERNEĞİ’NDEN GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ

19 Mayıs Alaçamlılar Derneği Başkanı Abdullah Bülbül Yaptığı Konuşmada “19 Mayıs Alaçamlılar Derneğimizin bu yıl düzenlemiş olduğu iftar yemeğinde buluştuk. Katılımlarından dolayı 19 Mayıs İlçe Kaymakamı Yavuz Güner’e, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu’na, 19 Mayıs İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Abdullah Tekelier’e,  Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar’a, 19 Mayıs Milli Eğitim Müdürü Ömer Demirkol’a, 19 Mayıs Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Serkan Eroğlu’na, 19 Mayıs Nüfus Müdürü Ramazan Akkoyun’a, 19Mayıs Gazetesi Sahibi Adil Atıcı’ya, OMÜ Ballıca Kampüsü Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Aydın Mısırlığlu’na, İstanbul Esenler Alaçamlılar Derneğinin Değerli Temsilcilerine, Siyasi Parti Temsilcilerine, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Bakımevi Müdürlüğüne, Daire Amirlerine, Alaçam İlçemizin Oda Başkanlarına, Alaçam Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Bedir’e, Alaçam Muhtarlar Derneği Başkanımıza, İlçemizin Sivil Toplum Kuruluşlarına ve Değerli Üyelerimize ayrı ayrı teşekkür ediyor bizleri onurlandırdıkları için saygılar sunarım” dedi.

19 Mayıs Alaçamlılar Derneği Başkanı Abdullah Bülbül “Lezzet Durağı çalışanlarına bu özel günümüzde hazırlamış olduğu menüsü ve gösterdikleri titizlikleriyle bizleri onure etmişlerdir. Ayrıca yönetim kurulu üyelerime de göstermiş oldukları bu titiz çalışmalarından dolayı her birine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım” dedi.

 

EMİN KADİR BARIŞ

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: ALAÇAMLILAR, DERNEĞİ’NDEN, GELENEKSEL, İFTAR, YEMEĞİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı