Haber Detayı
19 Nisan 2013 - Cuma 19:13 Bu haber 1574 kez okundu
 
AK PARTİ'Lİ İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARI BAFRA'DA BULUŞTU
Siyaset Haberi
AK PARTİ'Lİ İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARI BAFRA'DA BULUŞTU

 

Samsun'un Bafra ilçesinde Belediye Başkanları toplantısı gerçekleşti.

Toplantıya; 19 Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, Terme Belediye Başkanı Ahmet Yirmibeşoğlu, Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Asarcık Belediye Başkanı İbrahim Yüce ve Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül katıldı.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin'in makamında oturan belediye başkanları, burada özellikle yaşanabilir ve estetik şehirler üzerine fikir alışverişinde bulundu. Daha sonra Bafra sokaklarında da gezen belediye başkanlarına Bafralılar yakın ilgi gösterdi.

Amaçlarının belediye başkanları olarak bir araya gelmek ve fikir alışverişinde bulunmak olduğunu ifade eden Başkan Osman Genç, ilçe toplantılarının bundan sonra da devam edeceğini söyledi. Belediye başkanları olarak amaçlarının şehri daha yukarıya taşımak olduğuna işaret eden Başkan Genç, "Üretilen hizmetlerin yaygınlığı ve kalitesi insanların, dolayısıyla şehrin imajını ve kalitesini yükseltir. Hizmet ürettikçe ihtiyaçlar azalır; ihtiyaçlar azaldıkça, huzur ortamı oluşur. 'şehir', 'insan' ve 'hizmet' ortak paydada buluşur. İhtiyaçların doğru tespitiyle sağlıklı ve marka şehirler doğar. Canik Belediyesi olarak bizim de hedefimiz bu ortak paydaları buluşturmak" dedi.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: ak, partili, ilçe, belediye, başkanlari, bafrada, buluştu
Yorumlar
Haber Yazılımı