Haber Detayı
23 Şubat 2013 - Cumartesi 19:13 Bu haber 2806 kez okundu
 
AK Parti Fatsa’da Kampa Girdi
Siyaset Haberi
AK Parti Fatsa’da Kampa Girdi

 

 

Kampa 19 Mayıs ilçesinden, Belediye Başkanı Osman TOPALOĞLU, Belde Belediye Başkanları, Ak Parti 19 Mayıs ilçe Başkanı İbrahim EREN, Yönetim kurulu üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri , Gençlik Kolları Başkanı ve Hanım Kolları Başkanı katıldı.

 

Yaklaşık 700 kişinin katıldığı programa; AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Genel Sekreter Haluk İpek, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Mahmut Göksu, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, Prof. Dr. Abdullah Topçuoğlu, Samsun Koordinatörü Rize Milletvekili Hasan Karal programın birinci günü olan Cumartesi günü, Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı Fikri Işık, Doç. Dr. Hüseyin Aykut, kampın ikinci günü olan pazar günü sunumlarını gerçekleştirdi.

 

Sunum sonrası, Genel Merkez Başkan Yardımcısı Mahmut Göksu’nun başkanlığında oluşturulan divan da Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı Fikri Işık, Samsun Koordinatörü Hasan Karal, AK Parti Samsun Milletvekilleri Mustafa Demir, Ahmet Yeni, Tülay Bakır ve Çağatay Kılıç, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, genel değerlendirme toplantısında katılımcıların soru ve görüşleri karşılıklı müzakere edilerek gerçekleştirildi.

 

Ordu’nun Fatsa ilçesi Yalçın Otel’de iki gün süren Teşkilat İçi Eğitim Programı pazar akşam düzenlenen değerlendirme toplantısı ile sona erdi.  

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: ak, parti, fatsa’da, kampa, girdi
Yorumlar
Haber Yazılımı