Haber Detayı
12 Mayıs 2013 - Pazar 19:13 Bu haber 1770 kez okundu
 
AK GENÇLER YEMEKTE BULUŞTU
Siyaset Haberi
AK GENÇLER YEMEKTE BULUŞTU

 

AK Parti 19 Mayıs Gençlik kolları akşam yemeğinde saray lokantasında bir araya geldi.

Yemeğe 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, AK Parti 19 Mayıs ilçe Başkanı İbrahim Eren, Gençlik Kolları Başkanı Rasim Bayraktar ve Kurucu Gençlik Kolları Başkanı Fatih Seven katıldı.

Ak Parti 19 Mayıs Gençlik Kolları Başkanı Rasim Bayraktar, Yemeğin amacı birlik beraberlik kaynaşma yemeği olduğunun altını çizdi. Bayraktar, "Büyüklerimizin bizi dinlemesi ve bize destek sağlaması bizi onurlandırıyor. Bu akşam vaktinizi ayırarak davet ettiğiniz ve bizi dinlediğiniz için şahsım ve teşkilatım adına size teşekkür ediyorum” dedi.

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, "Ak Parti’de Siyaset yapmanın ayrıcalık olduğunu gençlere her konuda destek olmaya hazırız" diye konuştu.

AK Parti 19 Mayıs ilçe Başkanı İbrahim Eren, "Bizim gençlerimiz tarihini bilen, devraldığı sorumluğun omuzlarındaki yükün farkında olan bir gençliktir. Ak Gençlik kavganın, çatışmanın değil, dayanışmanın kucaklaşmanın tarafında bir gençliktir. Sizlerin bu olgunluğa ulaşmasında büyük emekleri olan teşkilatlarımız birlik ve beraberlik içinde tecrübe ve bilgi paylaşımlarıyla yetişmenizde büyük katkı sağlıyor” şeklinde konuştu. HARUN YAZICI

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: ak, gençler, yemekte, buluştu
Yorumlar
Haber Yazılımı