Haber Detayı
12 Eylül 2020 - Cumartesi 16:28 Bu haber 1634 kez okundu
 
AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Aksoy’dan Veda Mesajı
AK Parti 19 Mayıs İlçe Gençlik Kolları Başkanı Hakan Aksoy sosyal medya platformu üzerinden yayınladığı mesaj ile veda etti.
Siyaset Haberi
AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Aksoy’dan Veda Mesajı

AK Parti 19 Mayıs İlçe Gençlik Kolları Başkanı Hakan Aksoy yayınladığı veda mesajında; “Değerli Büyüklerim, sevgili genç kardeşlerim, 2018 Mart Ayı itibari ile göreve başladığım, AK Parti 19 Mayıs İlçe Gençlik Kollarımızın Yönetiminde yer alarak ve 2019 Ağustos Ayı itibari ile Gençlik Kolları Başkanı olarak, onurla ve şerefle yürüttüğüm bu görevi, AK Parti Samsun İl Başkanlığımızda yaptığımız görüşmeler ve istişareler neticesinde, ilçe gençlik kolları başkanlığı görevinden, yaş haddine ulaşmam sebebiyle ayrılmaktayım. 6. Olağan Gençlik Kolları Kongremiz ile birlikte, görevimi, bu bayrağı daha yukarılara taşıma gayreti içerisinde olacak olan yeni bir kardeşime devredeceğim” dedi.

Aksoy mesajının devamında şu açıklamalara yer verdi; “Kutlu hareketimizin lideri, Türkiye siyasetinde yeni bir çığır açan ve her daim biz gençliğin geleceğe umutla bakmasını sağlayan, Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız, Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde,  bundan sonrada bu kutlu harekete, elimden gelen tüm desteği vermeye devam edeceğimin bilinmesini isterim.

Bu süreçte; en başta gece gündüz demeden bizimle birlikte yol yürüyen, gençlik kolları yönetim ve yürütme kurulu üyeleri kardeşlerime, birlikte çalışmaktan şeref duyduğum, kardeşim, değerli İl Gençlik Kolları Başkanım Sayın Cem Emre Çakan'a, kıymetli İl Başkanım Sayın Ersan Aksu'ya, çok değerli Genel Başkan Yardımcımız, Samsun Milletvekilimiz Sayın Çiğdem Karaaslan hanımefendiye, çok kıymetli Samsun Milletvekillerimiz, Sayın Fuat Köktaş, Ahmet Demircan, Orhan Kırcalı, Yusuf Ziya Yılmaz'a, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Demir'e, üzerimizde emekleri olan 19 Mayıs Belediye Başkanımız Sayın Osman Topaloğlu'na, 19 Mayıs İlçe Başkanımız Sayın Fatih Seven'e, 19 Mayıs İlçe Kadın Kolları Başkanımız Sayın Fatma Karakartal'a, 19 Mayıs Belediye Meclis Üyelerimize, ana kademe, kadın kolları yönetim kurulu üyelerimize, mahalle başkanlarımıza ve tüm Samsun AK Parti ailesine teşekkür ve şükranlarımı sunarım. Türkiye için inandığımız bu yolda yürümeye devam edeceğiz. Saygı ve sevgilerimle.”

 

 

Kaynak: Editör: Editör
Etiketler: AK, Parti, Gençlik, Kolları, Başkanı, Aksoy’dan, Veda, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı