Haber Detayı
27 Nisan 2013 - Cumartesi 19:13 Bu haber 1471 kez okundu
 
AİLELER SERTİFİKALARINI ALDILAR
Eğitim Haberi
AİLELER SERTİFİKALARINI ALDILAR

 

19 Mayıs ilçesi Atatürk Ortaokulunda 7–19 Yaş Aile Eğitimi alan kursiyerler sertifikalarını aldılar.

Okulun konferans salonunda düzenlenen sertifika törenine 19 Mayıs ilçe Milli Eğitim Müdürü, Nihat Aslantaş, Şube Müdürü Davut Yaman, Okul Müdürü Onur Gündüzcü, 19 Mayıs ilçe Emniyet Komiseri Azim Aydın, Okul Aile Birliği Başkanı Necmi Şahin ve veliler katıldı.

19 Mayıs İlçe Milli Eğitim Müdürü Nihat Aslantaş, “Eğitim yoluyla toplumun temeli olan aileler, çocuğun çok yönlü gelişimini desteklemek amacıyla çocuklarını bilgilendirmeli ve bilinçlendirmelidir. Bu kapsamda hazırlanmış olan 7-19 Yaş Aile Eğitimi başlamış, 14 velimiz bu programı başarı ile tamamlamıştır. Kendilerini gönülden tebrik ediyorum.” dedi.

Atatürk Ortaokul Müdürü Onur Gündüzcü, “Bu eğitimi okulumuzda başlattık. Süreç oldukça başarılıydı. Yetişkin eğitiminin zorluklarını göz önüne alarak oluşturulan bu programa biz de ailelerin aktif olarak katılmasını sağladık. Programımızın en etkin yönü ailelerin yaşadıkları sorunlar ve buldukları çözüm yollarını gruplarla paylaşmasıydı. Özveriyle eğitime katılan tüm velilerimize, teşekkür ediyorum” dedi. 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: aileler, sertifikalarini, aldilar
Yorumlar
Haber Yazılımı