Haber Detayı
04 Mayıs 2013 - Cumartesi 19:13 Bu haber 1821 kez okundu
 
42. İLÇE DANIŞMA TOPLANTISI DÜZENLENDİ
Siyaset Haberi
42. İLÇE DANIŞMA TOPLANTISI DÜZENLENDİ

 

19 Mayıs Teşkilatının 42. İlçe danışma toplantısı Ak Parti 19 Mayıs İlçe Başkanlığı hizmet binası toplantı salonunda gerçekleşti.

İlçe danışma toplantısına İl Başkan Yardımcısı Hikmet Yücebaş, Siyasi ve Hukuk işler Başkan yardımcısı İrfan Kalaycı, 19 Mayıs Belediye Başkanvekili Kazım Bulut, İl genel meclisi ve Belediye Meclis üyeleri, İlçe yönetim kurulu üyeleri, köy ve mahalle temsilcileri ve bazı muhtarlar katıldı. Toplantının gündeminde 2b arazileri ve çözüm süreci değerlendirildi.

İlçe Başkan Yardımcısı Avukat İrfan Kalaycı konuşmasında; ''2b yasası uygulamada problem çıksa da bu haliyle dahi eskisinden çok daha iyi bir yasadır. Milletimize yasal olarak toprağını işleme ve satın alma şansı verilmiştir. Vatandaşımız satın almasa dahi arazisini rahatlıkla işleyebilir hale gelmiştir.

Terör meselesinin çözümü noktasında Genel Başkanımız ve Başbakanımız ve hükümetimiz hiç kimsenin cesaret edemediği hamleleri yapmıştır. Bugün geldiğimiz noktada kan ve Anaların göz yaşı durmuştur. Bu sorunu orada yaşayanlar ve orada çocukları görev yapanlar çok daha iyi bilir. Dolayısıyla bizim insanımızı anlayan herkes bu sorunun çözümünü hasretle beklemektedir. Asıl ihanet bu ülkenin birliğini, dirliğini istemeyenlerin çatışma ve kan akmasını isteyenlerin söylem ve eylemler yapanlarıdır. Türk milletinin töresinde kimseyi arkadan vurmak yoktur. Bunu hiç kimse Türk milliyetçiliği adına söyleyemez'' dedi.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: 42, ilçe, danişma, toplantisi, düzenlendi, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı