Haber Detayı
06 Şubat 2014 - Perşembe 17:15 Bu haber 4667 kez okundu
 
19 MAYIS SEVGİ EVLERİ BAFRA’NIN KONUĞU OLDU
19 Mayıs Sevgi Evleri sakinleri Bafra Kent Konseyi tarafından düzenlenen kahvaltı programına katıldı.
Gündem Haberi
19 MAYIS SEVGİ EVLERİ BAFRA’NIN KONUĞU OLDU

Kahvaltı programına Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin , AK Parti İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven, Bafra Kent Konseyi Başkanı İsmail Kurt, 19 Mayıs Sevgi Evleri Müdür Yardımcısı Muzaffer Şahin, 19 Mayıs Sevgi Evleri sakinleri, Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyeleri, Kadın Meclisi Başkanı Ayla Çakmak, Mahalle Meclisi Başkanı Aşur Yılmaz, Gençlik Meclisi Başkanı Hasan Eren, Kaldırım İşgalleriyle Mücadele Çalışma Grubu Temsilcisi Harun Şen, Engelsiz Yaşam Çalışma Grubu Temsilcisi İsmail Tabak, Kültür ve Sanat Çalışma Grubu Temsilcisi Namık Anarat katıldı.

 

Kent Konseyi Başkanı İsmail Kurt yaptığı açıklamada; “Kent Konseyimiz 2 yıldan bu yana çalışmalarına devam ediyor. Çeşitli çalışma guruplarımızın, eğitim komisyonlarımızın kent dışına has çalışmaları mevcut. Geçen yıl çocuklarımızla ilgili bir çalışmamızda vardı. Eğitim komisyonumuzun, Belediye Başkanımızın tensipleriyle yapmış olduğu bir programdı. O program Bafra’mızın çeşitli okullarında birincilik kazanmış olan öğrencilerimizi Çanakkale şehitliklerine götürmüştür. Sağ olsun belediye başkanımız bize yardımcı oldu ve öğrencilerimizi 3 günlük bir geziye götürdük. Bafra dışına çıkamamış olan birçok öğrencilerimiz orada hem yeni bir yer hem de tarihlerini yakından görmüş oldular. Bu bizim içinde güzel bir çalışma olmuştu.

 

Bugün ise burada Kadın Meclisimizin böyle bir buluşma teklifi üzerine Yürütme kurulumuzda değerlendirerek iyi olacağı kanaatine vardık. Ben bu programda emeği geçen herkese teşekkür ediyor ve Sevgi Evi çocuklarının yaşamları boyunca mutlu ve başaralı olmalarını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

 

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin de yaptığı konuşmada; “Sizleri ağırlamaktan çok mutlu oldum. Kent Konseyi Bafra`da 2 yıldır yeni yapılanmasında taşlar yerine oturuyor. İnşallah bundan sonra daha güzel faaliyetleri organize ederler ve ben her zaman destekçiyim. Bu şekilde faaliyetlerle insanların kaynaşması bir araya gelmesi ve problemleri aşmayla daha güzel hizmetler sunacağımızı düşünüyorum. Tekrardan hoş geldiniz diyor ve sizlere sağlıklı huzurlu mutlu bir yaşam diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

19 Mayıs Sevgi Evleri sakinleri daha sonra Bafra Kent Konseyi ve Bafra Müzesini ziyaret etti.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: 19, Mayıs, Sevgi, Evleri, sakinleri, Bafra, Kent, Konseyi, tarafından, düzenlene
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
19 MAYIS SEVGİ EVLERİ BAFRA’NIN KONUĞU OLDU
19 MAYIS SEVGİ EVLERİ BAFRA’NIN KONUĞU OLDU
Yorumlar
Haber Yazılımı