İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
TÜRKİYE 4. OLDU
TÜRKİYE 4. OLDU
19 MAYIS OKUYOR
19 MAYIS OKUYOR
Haber Detayı
17 Mayıs 2013 - Cuma 19:13 Bu haber 1880 kez okundu
 
19 MAYIS KİTAP FUARI AÇILDI
Eğitim Haberi
19 MAYIS KİTAP FUARI AÇILDI

 

19 Mayıs ilçesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından açılan kitap fuarında 50.000’den fazla kitap sergilendi.

19 Mayıs Gençlik Merkezi bünyesinde 16-19 Mayıs 2013 tarihinde 34 farklı yayın evinin katılımıyla, 50.000’ den fazla kitap 19 Mayıs gençlik ve Spor merkezinde sergilendi.

19 Mayıs Gençlik ve Spor Müdürü M. Serkan Eroğlu, “Halkımız ve öğrencilerimiz geniş bir yelpazede farklı kitaplarla tanışacak ve onları ayrıntılı bir şekilde inceleme fırsatı bulacaklardır. Ayrıca öğrencilerimize yapmış oldukları birikimleri de kitaba dönüştürme konusunda büyük bir imkân sağlanmış olacak” dedi.

Eroğlu, “Her yaştan vatandaşımızın kitap okuma alışkanlığı kazanarak, okuma kültürünü sahip bireyler olmalarını sağlamak amacıyla ilçe Kaymakamımız, Kadir Ekincinin önderliğinde ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü Gençlik Merkezi Müdürlüğü işbirliği ile 19 Mayıs okuyor projesini hazırladık” şeklinde konuştu.

Kitap fuarı açılışına Gençlik ve Spor il Müdürü Güven Özyurt, 19 Mayıs İlçe jandarma Komutanı Üsteğmen Fatih Yüksel, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Dereköy Belediye Başkanı Ahmet Topal, Yörükler Belediye Başkanı Süleyman Eroğlu, İlçe Gençlik Spor Müdürü M. Serkan Eroğlu, ilçe Milli Eğitim Müdürü Nihat Aslantaş, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Dilek, Öğretmenler ve öğrenciler katıldı. 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: 19, mayis, kitap, fuari, açildi
Yorumlar
Haber Yazılımı