Haber Detayı
07 Mayıs 2013 - Salı 19:13 Bu haber 1536 kez okundu
 
19 MAYIS GÖRÜNTÜSÜ İLE MODERN ŞEHİR OLACAK
Gündem Haberi
19 MAYIS GÖRÜNTÜSÜ İLE MODERN ŞEHİR OLACAK

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu yapımı devam eden Suat Kılıç Bulvarında incelemelerde bulundu.

Başkan Topaloğlu, "Suat Kılıç Bulvarı bizim için bu yaz mutlaka yapmamız gereken bir projedir” dedi.

Projenin son aşamasına geldiğini belirten 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, "Suat Kılıç Bulvarının Gidiş bölümünün asfaltlama çalışması tamamı bitti. Geliş bölümü ise az kaldı. Şimdi ise Tekel iskele önü asfaltı yapılacak. İskele caddesi bir km yolu oda duble olacak üniversitenin önüne kadar yapılacak. Sanayi sitesi yolu yapılarak 19 Mayıs görüntüsü ile modern bir şehir olacak” dedi.

“REKLAM PEŞİNDE OLAN BAŞKAN DEĞİLİM”

Başkan Osman Topaloğlu, "19 Mayıs Belediye Başkanı olarak ilçede iş yapmaya çalışıyoruz. Reklâm peşinde olmadık, olmayız. İşimizi en güzel şekilde yapıp bizden sonraki Belediye başkanları bu hizmetlerden yararlansınlar. Yapılan bu hizmetler karşılığında Hemşerilerimiz dualarını bizden esirgemesin” dedi.

“VERDİĞİMİZ SÖZLERİN HEPSİNİ YAPTIK”

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu olarak, verdiğimiz sözlerin hepsini yerine getirdik. İçme suyunda iyileştirme yaptık, 11 ay sonra içme suyunu Büyükşehir Belediyesine devrediyoruz. Suyumuzun sertliğini düşürdük ve iyileştirdik. 19 Mayıs halkına dört yıl önce söz verip de yapmadığımız hiçbir şey kalmadı. Sözümüzden hariç birçok projeyi daha hayata geçirdik. Suat Kılıç bulvarında asfalt çalışması bitti. Yakında bordur çalışmaları başlayacak. Işıklandırması olacak, Haziran sonu Temmuz ayının ortasında proje bitmiş olacak bu yıl içersinde 4700 metre duble yol yapıyoruz. 700 metre sanayi önünden Fatih Bulvarı ile Atatürk Bulvarını bir birine bağlayacağız. 5.5 km sıcak asfalt yolu yapıyoruz 5 km mahalle arası yollar asfalt çalışması olacak” şeklinde konuştu. 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: 19, mayis, görüntüsü, ile, modern, şehir, olacak
Yorumlar
Haber Yazılımı